Kobieta uratowała swoje życie w ostatniej chwili
Źródło: YouTube: Polskie Drogi

Kobieta za kierownicą oszukała przeznaczenie. Jedna decyzja uratowała jej życie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
21 Października 2020

Kobieta za kierownicą to typowy stereotyp. Tym razem mamy do czynienia ze świetnym kierowcą, który doskonale widzi, co się dzieje na drodze. Zobaczcie sami - wystarczyła sekunda zawahania i doszłoby do tragedii.

Na kanale Polskie Drogi na YouTube pojawiło się nagranie prezentujące dwa skrajnie różne zachowania kierowców.
Z jednej strony mamy zawodowego kierowcę, który prowadzi betoniarkę - z drugiej kobietę w zwykłej osobówce.

Kobieta wykazała się niebywałym rozsądkiem

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Gdyby wierzyć stereotypom - mamy do czynienia z doświadczonym za kółkiem mężczyzną i kobietę - które przecież gubią się przy najprostszych manewrach.

Nic bardziej mylnego!

Kierujący ciężkim pojazdem popełnia błąd, który mógł być katastrofalny w skutkach. Przesadzając z prędkością w zakręcie, doprowadza do wywrócenia się kilkutonowej ciężarówki.
Betoniarka ląduje w miejscu, gdzie znalazł się Seat... którego już tam nie ma.

Kierująca osobówką kobieta wykazała się świetnym rozeznaniem w sytuacji i chwilę przed wypadkiem wjeżdża na chodnik. W jej zachowaniu nie widać żadnego zachowania - widziała, do czego doprowadzi kierowca betoniarki i w ułamkach sekundy podjęła słuszną decyzję.

Kobieta uratowała swoje zdrowie - może nawet życie

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł