Kobieta zgubiła się w lesie z córeczką
Źródło: Photo by Jens Lelie on Unsplash

Kobieta wjechała z czteromiesięczną córką do lasu i się zgubiła.

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
17 Listopada 2020

Kobieta zabłądziła w lesie i nie wiedziała jak się wydostać. Jechała leśną drogą do momentu, aż nie miała kompletnie pojęcia, gdzie się znajduje. O pomoc poprosiła łomżyńskich policjantów.

Do dyżurnego policji z Łomży zadzwoniła zdenerwowana kobieta z prośbą o pomoc. Z jej relacji wynikało, że znalazła się w lesie (dosłownie i w przenośni) i nie wie jak się wydostać.

Co gorsza, zapadał zmrok, a kobieta jechała ze swoją czteromiesięczną córeczką.

Zrozpaczona 29-latka nie kompletnie zagubiła się w lesie. Im dłużej jechała, tym coraz bardziej traciła orientację w terenie. W końcu postanowiła się poddać.

Kobieta nie miała pojęcia gdzie się znajduje. Poprosiła funkcjonariuszy o pomoc

Policjanci wyruszyli na poszukiwania kobiety.

Wyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoWyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Dyżurny cały czas był w stałym kontakcie telefonicznym z zagubionym kierowcą. W tym samym czasie kryminalni rozpoczęli poszukiwania.

Kobieta pomyliła drogi i znalazła się w lesie.

Robiło się coraz ciemniej i zupełnie straciła orientację w terenie. Zapadał zmrok, a w samochodzie znajdowała się ze czteromiesięczną córeczką. Sama nie była w stanie wydostać się z lasu, więc zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze nie zwlekali. Czym prędzej ruszyli zagubionej matce z pomocą. Na szczęście szybko udało się zlokalizować pasażerów.

Po ponad godzinie, w rejonie miejscowości Jurzec Szlachecki, kryminalni odnaleźli samochód i zagubioną kobietę. 29-latce oraz jej córeczce nic się nie stało.

Policjanci pomogli wyjechać kobiecie z lasu i dopilnowali, by bezpiecznie dotarła z dzieckiem do domu. Warto pamiętać, że nie na każdą drogę leśną można wjechać. Kobieta tym razem miała mnóstwo szczęścia .

Zobacz także w naszych serwisach:

HYPERBOOK GTR czyli potężna maszyna do gier - TEST I RECENZJA

 

Następny artykuł