ZDrogi.pl > Na drogach > Kierowca taxi jechał pod prąd na drodze do Morskiego Oka - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:59

Kierowca taxi jechał pod prąd na drodze do Morskiego Oka - Wideo

Policja zatrzymała cwaniaka z taksówki, który jechał pod prąd
YouTube/FRUSTRACJE DROGOWE

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające sytuację, do której nagminnie dochodzi na drogach w okolicach Morskiego Oka. Jadący drogą kierowca nagrał spotkanie taxi z policjantem.

Ciągłe korki, brak miejsc do parkowania i kierowcy, którzy łamią przepisy to codzienność na drogach. Co jakiś czas można spotkać tam patrol policji, który walczy z niesfornymi kierującymi. Tym razem reprymendę otrzymał taksówkarz.

W Internecie wyciekło nagranie, na którym widzimy busa do przewozu osób, który jedzie pod prąd. Kierowca taksówki chce w ciągu dnia przewieźć jak najwięcej klientów i jak najwięcej zarobić, dlatego rozumiemy intencję.

Niestety nie uzasadnia to łamania przepisów. Takie zachowanie stwarza też ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Kierowca TAXI wpadł w ręce policji

Kierowca postanowił jechać pod prąd i ominąć korek. Tym razem miał pecha, bo trafił na policjanta na motocyklu.

Ten nakazał kierowcy wycofać się w odpowiednie miejsce i rozpoczął kontrolę drogową. Mamy nadzieję, że bez mandatu się nie obeszło.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Źródło: YouTube/FRUSTRACJE DROGOWE

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Powiązane