Kierowca dokonuje rzeczy niemożliwej parkując równolegle
Źródło: YouTube: Manorama News

Wideo - Mistrz świata w parkowaniu równoległym. Wyczyn robi wrażenie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
14 Września 2020

Kierowca niemal codziennie udowadnia jak należy parkować równolegle. Wyczyn tym większy, że minimalny błąd oznacza upadek do rzeki. Wielu kierowcom potrzeba miejsca parkingowego wielkości stadionu, aby wykonać ten manewr. Pewien mieszkaniec Indii codziennie parkuje w miejscu, w którym nikt inny by się nie odważył.

Na YouTube pojawiło się nagranie prezentujące niesamowity wyczyn pewnego kierowcy, który parkuje swoje auto na miejscu, które jest nieznacznie od niego większe.

Kierowca parkuje w miejscu,w którym minimalny błąd grozi wjechaniem do rzeki.

Wyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoWyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Jeśli to jeszcze nie robi na was wrażenia, to warto wspomnieć, że miejscówka znajduje się tuż nad rzeką. Minimalna pomyłka oznacza przymusową kąpiel i prawdopodobną utratę pojazdu.

Wielu kierowców potrzebuje do takiego manewru lotniska. Ten mieszkaniec Indii udowadnia, że potrafi zaparkować wszędzie. Miejsce parkingowe (choć oficjalnie pewnie nim nie jest) jest nieznacznie dłuższe od Toyoty, którą odważny Hindus parkuje.

Kierowca dokuje rzeczy niemożliwej parkując równolegle. Ile aut utopił wcześniej? Nie wiadomo.

Jeszcze większe wrażenie robi fakt, że podobno ten kierowca wykonuje ten manewr niemal codziennie. Jak wiadomo, praktyka czyni mistrza. Kto jednak zaryzykowałby ćwiczenie parkowania równoległego wjechaniem do rzeki?

Ten kierowca żyje w myśl sloganu Nike „Just do It".

Zobacz także w naszych serwisach:

HYPERBOOK GTR czyli potężna maszyna do gier - TEST I RECENZJA

 

Następny artykuł