ZDrogi.pl

Wbiegł pod maskę rozpędzonej ciężarówki. Kierowcy na moment stanęło serce - Wideo

1 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Szokujące sceny rozegrały się na jednej z francuskich autostrad. Mężczyzna wysiadł ze swojego samochodu i postanowił wbiec wprost pod rozpędzoną ciężarówkę. Kierowcy TIR-a na moment stanęło serce.

O tym, że na publicznych drogach w każdej chwili może dojść do kuriozalnych sytuacji, wiadomo nie od dziś. O tym fakcie przekonał się pewien polski kierowca zawodowy, który był świadkiem szokującego zdarzenia.

Autor nagrania podkreśla, że incydent miał miejsce na francuskiej autostradzie. Nagle zwykła jazda, mogła zamienić się w prawdziwy koszmar.

Pewien mężczyzna wysiadł ze swojego samochodu i wbiegł wprost pod samochód ciężarowy. Kierowca zawodowy niemal go nie potrącił. Jak sugeruje tytuł filmiku na youtube, mogła być to próba samobójcza.

Chwila nieuwagi mogła doprowadzić do tragedii.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Gwiazda Team-u X i była Miss Polski dają popis

„Super Jazda” jest kobietą? Gwiazda Team-u X i była Miss Polski dają popis na torze wyścigowym.

CZYTAJ DALEJ

O tym, że mężczyzna być może chciał rozstać się ze swoim życiem, świadczy fakt, że  kierowca ciężarówki wyraźnie ostrzegał go przed zagrożeniem za pomocą klaksonu.

Na szczęście nie doszło do potrącenia. Nieznajomy machnął ręką i bardzo szybko wsiadł do swojego samochodu, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Incydent wpłynął na kierującego TIR-em, który przez kilka minut nie mógł opanować buzujących w nim emocji. Obawiał się, że nagle hamowanie awaryjne mogło doprowadzić do poważnego karambolu, który mógłby kosztować życie wiele osób.

Odjechał, jak tylko się zatrzymałem. Zresztą nie myślałem o wyskakiwaniu, tylko patrzyłem, czy ktoś się nie zabije, uderzając mnie w tył. Chciałem jak najszybciej usunąć się z drogi, żeby trochę ochłonąć. Wideo bez dźwięku, ale odkąd zobaczyłem, że zbliża się do drogi, to trąbiłem aż do zatrzymania, więc o pomyłce nie było mowy - napisał kierowca zawodowy.

A wy co sądzicie o zachowaniu mężczyzny?

Fiat 126p jakiego nie znałeś. Poczciwy maluch miał wiele wcieleń. Oto najlepsze - Galeria

Slajd 1 z 11

Fiat 126p BIS - Wikipedia/Dawid Skwarczeński

Fiat 126p BIS

W 1985 roku przystąpiono do prac konstrukcyjnych nad głęboką modernizacją Polskiego Fiata 126p. Celem było zastosowanie silnika chłodzonego cieczą, zwiększenie bagażnika oraz zastosowanie nadwozia trzydrzwiowego. Samochód miał być przeznaczony przede wszystkim na eksport. Produkcja Fiata 126 BIS rozpoczęła się 23 kwietnia 1987 w zakładach FSM w Tychach i trwała do czasu uruchomienia w 1991 produkcji modelu Cinquecento.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl;

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl


Źródło: Youtube


Piotr DutkaAutor

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Na drogach

Groźna sytuacja podczas przejażdżki motocyklem. Mężczyzna miał sporo szczęścia

Czytaj więcej >
Wypadek drogowców na S12. Dostawczak wjechał w auto

Na drogach

Poważne zderzenie na S12. Kierowca staranował pojazd drogowców

Czytaj więcej >

Na drogach

Przerażające potrącenie rowerzysty. Jak się okazało był pod wpływem procentów

Czytaj więcej >

Na drogach

Policjant wybrał nietypowe miejsce na kontrolę. Kierowcy byli zaskoczeni

Czytaj więcej >

Na drogach

Nietypowa kontrola drogowa. Pijany kierowca zasnął za kierownicą

Czytaj więcej >

Na drogach

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Osobówka wbiła się w przystanek autobusowy

Czytaj więcej >