ZDrogi.pl > Na drogach > Fatalny finał pościgu za uciekinierami. Policjantka została przygnieciona przez radiowóz - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:05

Fatalny finał pościgu za uciekinierami. Policjantka została przygnieciona przez radiowóz - Wideo

NaMasce.pl
NaMasce.pl

Jednym z czołowych zadań policji jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim obywatelom. Nie od dziś wiadomo, że w niektórych przypadkach ich praca zakrawa o niebezpieczeństwo. Jak się okazuje, czasami zagrożenie może przyjść z niespodziewanej strony.

Do niezwykle nietypowej interwencji doszło kilka dni temu w południowej części Londynu. Tamtejsza policja ścigała podejrzany samochód, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli.

Jak się okazało, uciekinierzy mieli sporo na sumieniu, dlatego rozpoczęli brawurową ucieczkę. Gdy nie byli w stanie kontynuować dalszej jazdy, opuścili pojazd i zbiegli na piechotę.

Dwie policjantki pozostały na miejscu, by wezwać niezbędne posiłki. Nie mogły się spodziewać, że oczekiwanie może mieć aż tak dramatyczny finał.

W pewnym momencie nadjechał nieoznakowany radiowóz - czarne BMW X5, którego kierowca popełnił fatalny błąd.

Funkcjonariusz spóźnił swoje hamowanie, przez co wjechał w stojącą policjantkę.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Niestety, ale przygniótł ją do znajdującego się z tyłu radiowozu. Poszkodowana nie była w stanie ustać na własnych nogach, co może świadczyć o rozległych obrażeniach.

Co ciekawe, reakcja jej kolegi była niezwykle szokująca. Sprawca spokojnie wysiadł z auta, po czym skierował się do bagażnika, by wyciągnąć plecak, który z pewnością zawierał ekwipunek do pierwszej pomocy.

Niewątpliwie jedna z kończyn poszkodowanej kobiety została dość mocno uszkodzona. Mamy nadzieje, że funkcjonariuszka szybko powróci do pełni sił i będzie w stanie efektywnie wykonywać swoją pracę.

Poniższe nagranie publikujemy ku przestrodze. W dobitny sposób świadczy ono, że zagrożenie może przyjść w najmniej spodziewanym momencie.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl