Kierowca Seicento
Źródło: STOP CHAM

Ile załadujemy na Seicento? Ten kierowca to prawdziwy mistrz transportu - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
5 Listopada 2020

Kierowca tego Seicento udowadnia, że nie ma dla niego niego rzeczy niemożliwych. Po raz kolejny przeprowadził nietypowy transport, jednak teraz jego wyczyn został zarejestrowany na nagraniu. Wideo udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Przynajmniej dla niego i jego Seicento.

Kierowca Seicento udowadnia, że może przewieść każdą rzecz. Po raz kolejny udowadnia, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Ten kierowca Seicento gości na naszej stronie raz jeszcze. Znów maluteńką osobówką wykonuje gigantyczny transport, zaprzeczając prawom fizyki oraz logiki.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowe obostrzenia spowodują, że wielu kierowców straci swoje prawo jazdy. Musisz mieć się na baczności

2. Rząd w ostatniej chwili zmienił decyzję. Wiemy które dzieci pójdą w poniedziałek do szkoły

3. Mazowsze. Ogromny pożar na S8. Autobus stanął w płomieniach - Zdjęcia

Około dwóch tygodni temu portal Bielskie Drogi napisał o niezwykłym wyczynie kierowcy Fiata. Kolejne nagranie udowadnia, że nie zwalnia tempa i znów przewozi nietypowy transport. Jego umiejętności mogą zaskakiwać. Incydent został zarejestrowany 23 października w Czechowicach-Dziedzicach.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ten mężczyzna jest prawdziwym weteranem i przewożenie tylu rzeczy to dla niego bułka z masłem. Używanie dachu swojego Seicento do przewozu sporego transportu, nie stanowi dla niego większego problemu.

Przerażające potrącenie w środku nocy. Kierowca nie miał żadnych szans na to, żeby zareagować- WideoPrzerażające potrącenie w środku nocy. Kierowca nie miał żadnych szans na to, żeby zareagować- WideoCzytaj dalej

Nagranie, które przedstawia taką scenę jest dostępne w serwisie Youtube. Wygląda naprawdę niesamowicie. Jednak ze względów bezpieczeństwa, lepiej żeby zaprzestał takiej praktyki. Gdyby trafił na patrol policji, nie wiadomo jak zakończyłby się jego nietypowy transport.

Nagranie zostało opublikowane na kanale STOP CHAM.

Zobacz także:

1. Legia Warszawa w ogniu krytyki. Władze Ekstraklasy już wiedzą, jak rozwiążą problem

2. Nadchodzi europejska płaca minimalna. Czeka nas wzrost wynagrodzeń

3. Gwałtownie wrośnie liczba fotoradarów na polskich drogach. Rząd szykuje ogromne zmiany dla kierowców

4. Kierowco, za złamanie tego przepisu grozi ci 100 tysięcy kary. Wszystko z powodu koronawirusa

5. Bentley Continental na minuty. Każdy może pojeździć samochodem za ponad milion złotych

6. Chrupiąca i niezwykle aromatyczna surówka z czerwonej kapusty i cukinii. Lekko orientalnego smaku dodają jej ciekawe dodatki

Następny artykuł