Bentley Continetal
Źródło: Panek Carsharing

Bentley Continental na minuty. Każdy może pojeździć samochodem za ponad milion złotych

Piotr DutkaPiotr Dutka
5 Listopada 2020

Bentley Continental to jedno z najbardziej rozpoznawalnych samochodów świata. Od teraz, każdy z nas będzie mógł korzystać z tego niezwykłego pojazdu. Jedna z firm carsharingowych - Panek oferuje swoim klientom ekskluzywny pojazd na minuty.

Bentley Continental na minuty. Nietypowa oferta jednej z polskich firm carsharingowych. Od dziś każdy z nas może przejechać się tym drogim cackiem.

W ostatnim czasie firmy carsharingowe odnotowują znaczące zyski. Wynajmowanie samochodów na minuty staje się coraz bardziej popularne. Na niesłabnące zainteresowanie bardzo dobrze zareagowała firma Panek, która na bieżąco uzupełnia swoją ofertę o nowe, niezwykłe pozycje motoryzacyjne.

Aktualnie klienci mogą wynająć wspomniane BMW i8, Lexusa RC300, Range Rovera Evoque, a nawet Trabanta czy Syrenę 105 Lux. Jest w czym wybierać.

Dzisiaj grzeje:

1. Gwałtownie wrośnie liczba fotoradarów na polskich drogach. Rząd szykuje ogromne zmiany dla kierowców

2. Porażająca wizja. Jasnowidz Jackowski widzi wojsko na ulicach, czy wejdzie do Warszawy?

3. Nowe obostrzenia spowodują, że wielu kierowców straci swoje prawo jazdy. Musisz mieć się na baczności

W ostatnim czasie do floty pojazdów polskiej firmy dołączył niezwykły pojazd. Mowa o Bentleyu Continental, którego zna każdy fan motoryzacji jak i zwykły laik. Cena brytyjskiego coupe przekracza milion złotych.

Panek Carsharing

Bentley Continental może pochwalić się imponującymi osiągami. Pod maską tego pojazdu znajduje się potężny silnik W12 o mocy 560 KM i 650 NM momentu obrotowego. Pierwszą setkę na liczniku osiąga po 4,8 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 315 km/h.

Przerażające potrącenie w środku nocy. Kierowca nie miał żadnych szans na to, żeby zareagować- WideoPrzerażające potrącenie w środku nocy. Kierowca nie miał żadnych szans na to, żeby zareagować- WideoCzytaj dalej

Jednak istotna jest cena takiej przyjemności. Minuta jazdy kosztuje 3,99 zł (4,99 zł za kilometr), natomiast każde 60 sekund postoju jest równoznaczne z odjęciem z naszego portfela 1.99 zł. Tanio nie jest, ale zdecydowanie warto.

Zobacz także:

1. Zacznie się już jutro. PKP nie miało wyjścia. Rząd nie pozostawił im wyboru. Porażające wieści dla wszystkich podróżujących

2. Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej, chodzi o "Wiadomości". Medialne doniesienia nie pozostawiają wątpliwości, na prowadzeniu jest TVN

3. Kierowco, za złamanie tego przepisu grozi ci 100 tysięcy kary. Wszystko z powodu koronawirusa

4. Były reprezentant śmiertelnie potrącił staruszkę na pasach. W końcu zabrał głos

5. Mazowsze. Ogromny pożar na S8. Autobus stanął w płomieniach - Zdjęcia

6. Przekazano tragiczną wiadomość, nie żyje były piłkarz Korony Kielce. Miał tylko 51 lat

7. Olbrzymia wpadka ABW. Skutki pomyłki mogą okazać się dla kontrwywiadu opłakane

Następny artykuł