ZDrogi.pl > Aktualności > Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond powrócą do "Top Gear"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:37

Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond powrócą do "Top Gear"

Jeremy Clarkson wystapi gościnnie w Top Gear
DAVID HARTLEY/REX/Shutterstock/EAST NEWS

17 marca świat fanów motoryzacji obiegła tragiczna wiadomość o śmierci legendarnej „Królowej Nürburgringu”. Sabine Schmitz w swojej karierze wielokrotnie występowała w programach motoryzacyjnych, ostatecznie dołączając do obsady prowadzących kultowy „Top Gear".

Schmitz była jedną z niewielu osób w ekipie, które pozostawały w dobrych stosunkach z poprzednimi prowadzącymi programu - legendarną trójką w postaci Jeremiego Clarksona, Jamesa Maya i Richarda Hammonda. "Święta Trójca" prowadziła program w latach 2002 (Clarkson i Hammond - rok później dołączył May) - 2015.

W związku ze śmiercią Schmitz producenci postanowili stworzyć pożegnalny odcinek, w którym wystąpi większość związanych przez lata z programem.

Schmitz występowała gościnnie w „Top Gear”, a potem była jedną ze współprowadzących.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Jeremy Clarkson prowadził program w latach 2002 - 2015

BBC postanowiło upamiętnić Niemkę i wyprodukowało specjalny odcinek programu poświęcony Sabine Schmitz. Premierę zaplanowano na 7 kwietnia na platformie BBC One o godz. 19.30.

Legendarna trójka prowadzących (Clarkson, Hammond i May) wyjątkowo pojawi się ponownie w „Top Gear”. Jest to zaskakujące, ponieważ Jeremy rozstawał się z produkcją w atmosferze skandalu. Producent programu miał nawet zostać uderzony przez Anglika.

Wiele wskazuje na to, że panowie postanowili w tych wyjątkowo smutnych okolicznościach zakopać topór wojenny, aby upamiętnić wspólną koleżankę.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Źródło: Wybór Kierowców

Tagi: Motoryzacja