ZDrogi.pl > Aktualności > Janusz handlarz sprzedaje wyjątkowego passata. Jego oferta jest jedyna w swoim rodzaju
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:38

Janusz handlarz sprzedaje wyjątkowego passata. Jego oferta jest jedyna w swoim rodzaju

Passat
Autohaus Buschhausen

Nietypowy egzemplarz passata wystawiony na sprzedaż. Historia tej oferty jest niezwykle ciekawa.

Inwencja twórcza, a także kreatywność niektórych osób jest po prostu szokująca. Pewien niezwykle interesujący, a co za tym idzie luksusowy volkswagen passat został udostępniony do sprzedaży. 

Na starcie należy podkreślić, że aspekt jego sprzedaży jest bardzo podejrzany. Teoretycznie sprzedają go dwie osoby, a mianowicie poczciwy niemiecki salon, a także polski handlarz, który może się legitymować dostojnym imieniem Janusz. 

Kreatywny sprzedawca, zdecydował się przyciągnąć wielbicieli kultowego modelu, wykorzystując ofertę z zagranicznego portalu. Jak trafnie wskazał portal Autoblog, za pomocą kilku kliknięć myszką, zasłonił znak wodny niemieckiej aukcji, a następnie wystawił ofertę na terenie naszego kraju. W swoim pomyśle zwietrzył szansę na dobry biznes. 

Za naszą zachodnią granicą, ustalona cena wynosi 6944 €, co w przeliczeniu na złotówki dalej nam około 32000 złotych. Niemiecka oferta jest dostępna w tym miejscu.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Janusz biznesu postanowił się obłowić, dlatego w swojej ofercie ustalił zawrotną kwotę zakupu na poziomie 69 900,00 zł. Z polską wersją ogłoszenia można się zapoznać tutaj.

Warto zaznaczyć, że polska wersja ogłoszenia jest zlokalizowana w Białymstoku, natomiast jego niemiecki odpowiednik, a dokładniej protoplasta, został wystawiony na sprzedaż w Oberhausen. Dystans pomiędzy tymi miastami wynosi aż 1232 km.

Co ciekawe, polski ,,właściciel" pojazdu informuje, że „Na życzenie kupującego mogę dostarczyć samochód zorganizowanym przez siebie transportem pod dowolny adres w Polsce i Europie”. 

Polski sprzedawca zapewnia, że jest to wyjątkowy samochód, który jest jedyny w swoim rodzaju. W tej kwestii bezsprzecznie się z nim zgadzamy. Ciężko o równie oryginalny samochód. Przeglądając ofertę można się natknąć na informacje, że został on całkowicie przebudowany. 

Dodaje, że zainwestowano w niego mnóstwo pieniędzy, jak i czasu. Przebudowa została wykonana z najwyższej jakości materiałów klasy premium, przeznaczonych dla wymagających klientów.

Czy wyjątkowy egzemplarz znajdzie nowego nabywcę? O tym przekonany się już niebawem.

fot. Autohaus Buschhausen

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`undefinedundefined

Powiązane