Ferrari rozbite przez pracownika myjni
Źródło: Twitter: @22betTanzania

Pracownik myjni rozbił warte ponad 300 tysięcy euro Ferrari 812 Superfast

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
13 Stycznia 2021

Ferrari 812 Superfast należące do bramkarza Federico Marchetti, zostało rozbite przez pracownika lokalnej myjni. Mężczyzna miał dostarczyć auto do ośrodka treningowego włoskiej Genui. Niestety stracił panowanie nad autem i uszkodził pięć kolejnych samochodów.

Ekstremalnie drogie Ferrari 812 Superfast miało zostać dostarczone z myjni do ośrodka treningowego włoskiego klubu Genui. Auto zostało zupełnie rozbite.

Federico Marchetti to rezerwowy bramkarz Genui, byłego klubu Krzysztofa Piątka. Sportowiec postanowił oddać swoje Ferrari jednej z lokalnych myjni samochodowych na gruntowne czyszczenie.

Ferrari rozbite. Pracownik myjni uszkodził nim pięć zaparkowanych aut

Zgodnie z umową, myjnia miała odstawić lśniące auto do ośrodka treningowego klubu - niestety pracownik stracił panowanie nad autem i na łuku uderzył w barierkę. Jakby tego było mało, Ferrari uszkodziło pięć zaparkowanych samochodów.

Pracownik, który uległ wypadkowi, jest cały i zdrowy. Federico Marchetti nie wini mężczyzny za wypadek i zniszczenie auta.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Bardzo mi przykro z powodu tego, co się stało, dzięki Bogu nikt nie został ranny i to najważniejsza wiadomość. Czytałem mnóstwo złych rzeczy na ten temat, mam nadzieję, że więcej już nie będę musiał. W życiu liczy się coś innego” - napisał Marchetti na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł