Ferrari przejeżdża przez przejście
Źródło: YouTube: Polskie Drogi

Kierowcy Ferrari można więcej? Tym razem policja była na miejscu - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
6 Października 2020

Ferrari w garażu świadczy o zasobności portfela jego właściciela. Niestety wypchany portfel często wiąże się z poczuciem wyższości na drodze. Dokładnie tak było w tym przypadku. Zresztą sami oceńcie.

Jakiś czas temu pisaliśmy o wynikach badań, które wykazały, że im droższe auto, tym większym „bucem” jest jego właściciel. Oczywiście nie działa to w każdym przypadku, ale zależność jest niezmienna.
Statystycznie więc lepiej na drodze spotkać dziadka w Tico niż 40-latka w Ferrari... tak jak w tym wypadku.

Ferrari to stan umysłu? Niestety - właściciele drogich aut często czują się ważniejsi na drodze od innych użytkowników.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Nagranie pochodzi z popularnego kanału YouTube: Polskie Drogi. Przedstawia, niestety częste, przewinienie kierowców. Chodzi konkretnie o wyprzedzanie na pasach.

Na nagraniu widzimy, że kierowca zatrzymuje się przed przejściem, aby przepuścić pieszą. Warto podkreślić, że kobieta przeprowadzała rower przez pasy - co nie jest znowu takie oczywiste wśród rowerzystów.
Mimo zatrzymania się auta, co świadczy o obecności pieszego, kierujący Ferrari postanowił jechać dalej. Tym razem do tragedii zabrakło sporo, ale nie trudno wyobrazić sobie efekt takiego zachowania, gdyby Ferrari wjechało na przejście 2-3 sekundy później.

Ferrari przejeżdża przezprzejście... zabrakło kilku sekund, aby doszło do tragedii.

Na szczęście, tym razem, na miejscu była policja, która szybko ukarała kierowcę.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł