ZDrogi.pl > Na drogach > Fatalny finał wyścigu z Porsche 911. Motocyklista zapłacił za nadmierną pewność siebie - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:01

Fatalny finał wyścigu z Porsche 911. Motocyklista zapłacił za nadmierną pewność siebie - Wideo

Instagram
Instagram

Rezultat ulicznego wyścigu z Porsche 911 był dla tego motocyklisty z góry przesądzony. Nadmierna pewność siebie, a także brak umiejętności spowodowały, że zakończył on swoją jazdę bolesnym upadkiem.

Warto zaznaczyć, że moment incydentu może zmrozić krew w żyłach. Mężczyzna zanotował naprawdę bardzo bolesny upadek na asfalt, który mógł mieć tragiczne konsekwencje.

Na nagraniu dokładnie widać co było zasadniczą przyczyną porażki. Motocyklista za bardzo cwaniakował, co doprowadziło do tak bolesnego finału.

Wypadek z poniższego nagrania ma ogromną wartość dydaktyczną. Powinien być puszczany na wszelkich kursach, szkołach jazdy. Oczywiście jego założeniem byłoby przedstawienie, w jaki sposób nie należy jeździć na motocyklu.

Cwaniak bardzo szybko wylądował na asfalcie.

Jak można zauważyć, w tym konkretnym przypadku zabrakło przede wszystkim chłodnej głowy, a także rozwagi. Dodajmy do tego nikłe umiejętności i mamy idealny przepis na epicką glebę.

Na nagraniu jasno i wyraźnie widać, że motocyklista chciał pościgać się z kierowcą Porsche 911. Zachęcał go do przyciśnięcia i ostrej rywalizacji. Proponował mu nawet, aby ten wystartował pierwszy, ponieważ był tak pewny swojej wygranej. 

Okazało się, że los był bezwzględny dla pysznego amatora mocnych wrażeń.

Niestety coś poszło nie po jego myśli i wielkie zwycięstwo zamieniło się na dramatyczny upadek.  Przednie koło poszło do góry, a on sam po kilku koziołkach zakończył swój rajd na ziemi.

Oglądając moment tego incydentu. można śmiało powiedzieć, że mężczyzna miał sporo szczęścia. Nie doznał poważniejszych obrażeń, które mogłyby zagrażać jego zdrowiu, czy też życiu.

Nagranie publikujemy ku przestrodze.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl