ZDrogi.pl > Na drogach > Dramat na przejeździe. Samochód wjechał wprost pod szynobus
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:06

Dramat na przejeździe. Samochód wjechał wprost pod szynobus

KPP Płońsk
KPP Płońsk

Przerażający incydent na jednym z mazowieckich przejazdów kolejowych. Kierująca samochodem osobowym wjechała wprost pod szynobus. Niestety, ale jej życia nie udało się uratować.

Do koszmarnego wypadku doszło w sobotę 4 grudnia na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Płońsku. Tuż przed godziną 9 rano lokalne służby zostały poinformowane o zderzeniu szynobusu oraz osobówki na ulicy Szkolnej.

Według wstępnych ustaleń miejscowej policji, 50-letnia kierująca toyotą, zignorowała znak STOP, po czym wjechała na tory.

Dokładnie nie wiadomo, czemu kobieta nie zastosowała się do znaku B20 (STOP). Niestety, ale chwilę później doszło do potężnego zderzenia z szynobusem jadącym od strony Raciąża.

>

Na miejscu dramatu bardzo szybko zjawiły się służby ratunkowe, które niezwłocznie przystąpiły do reanimacji. Poszkodowana została przewieziona do lokalnej placówki medycznej.

Niestety, ale pomimo ogromnego wysiłku ekipy medycznej, życia 50-letniej mieszkanki Płońska nie udało się uratować.

Aktualnie prowadzone jest postępowanie mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn, jak i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Policja Płońsk

Powiązane