ZDrogi.pl > Aktualności > Dantejskie sceny na stacji paliw. Obcokrajowcy pobili mężczyznę, bo bronił koleżanki
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:03

Dantejskie sceny na stacji paliw. Obcokrajowcy pobili mężczyznę, bo bronił koleżanki

Policja
Policja.pl

Funkcjonariusze z Gdańska zatrzymali trzech mężczyzn, którzy zaatakowali 22-letniego mężczyznę na jednej z lokalnych stacji paliw. Poszkodowany naraził im się tym, że stanął w obronie swojej koleżanki. Mężczyznom grozi kara do trzech lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na stacji sieci Orlenu w gdańskiej Oruni. Wszystko zaczęło się, gdy trzech mężczyzn zaczepiło młodą kobietę, kierując w jej stronę niewybredne komentarze. W jej obronie stanął 22-letni mieszkaniec Gdańska, który naraził się tym samym na agresję.

Jak podaje portal trojmiasto.pl, trzej napastnicy najpierw wysiedli z samochodu osobowego i podeszli do 22-latka, a następnie wdali się z nim w słowną przepychankę. Po chwili napastnicy go zaatakowali - mężczyzna został dotkliwie pobity.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Policja zatrzymała napastników. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności

Sprawą zajęli się kryminalni z Oruni, którzy szczegółowo sprawdzili wszystkie zdobyte informacje oraz zabezpieczyli i przeanalizowali nagrania z monitoringu stacji benzynowej. Dzięki temu szybko udało się ustalić tożsamość sprawców.

W sprawie zatrzymano trzech mężczyzn - 34-letniego obywatela Ukrainy oraz 41- i 45-letnich obywateli Mołdawii. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty udziału w bójce, za co grozi im kara trzech lat więzienia.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: o2.pl

Powiązane