ZDrogi.pl > Na drogach > Cristiano Ronaldo wywozi swoją kolekcję samochodów - Wideo
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:54

Cristiano Ronaldo wywozi swoją kolekcję samochodów - Wideo

cristiano-ronaldo-sie-przeprowadza
MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Cristiano Ronaldo został przyłapany na tym, jak wywozi kolekcję swoich samochodów. Drogie "eksponaty" trafiały na naczepy ciężarówek i zostały wywiezione w nieznanym kierunku. Są jednak pewne poszlaki, które mogą wskazywać, gdzie będzie znajdowała się kolekcja piłkarza.

Cristiano Ronaldo jako piłkarz, który od lat trzyma się na topie, zarabia niebotyczne pieniądze. Jako fan supersamochodów, udało mu się zgromadzić całkiem pokaźną kolekcję, m.in. Bugatti Chiron. Przyłapano go, jak nocą wywozi swoją kolekcję z garażu.

Cristiano Ronaldo planuje transport swoich samochodów

Na nagraniu widać, jak na ciężarówki wjeżdża kilka aut należących do słynnego piłkarza. Wśród nich znalazło się choćby Ferrari, czy Mercedes G-klasy w wersji AMG. Media spekulują, że wywóz aut jest związany ze zmianą klubu, którą Cristiano Ronaldo zaplanował na to lato.

Jego obecny klub, Juventus może nie zakwalifikować się nawet do Ligii Mistrzów. Gdy Cristiano Ronaldo przychodził do Turynu, to miał być "zbawcą" i dać kibicom upragnione zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Klub znalazł się jednak w tarapatach sportowych i finansowych, a taki piłkarz jak Ronaldo mierzy w najwyższe cele i nie zadowoli się Ligą Europy.

Kolekcja aut Cristiano Ronaldo może trafić do Portugalii

Sytuacja klubu uruchomiła lawina spekulacji, które podsyciła wyprowadzka samochodów piłkarza. Z racji, że Cristiano Ronaldo ma dosyć dużo aut, to zaczął transport odpowiednio wcześniej. Zastanawiający jest fakt, że pojazdy przewozi portugalska firma transportowa. Czyżby piłkarz planował powrót do swojego macierzystego klubu, Sportingu Lisbona?

Zapewne wiele fanów motoryzacji chciałoby mieć pod ręką taki garaż. Cristiano Ronaldo ma w swoich zbiorach takie auta jak Lamborghini Aventador, Bentley GT Speed, Aston Martin DB9, czy Ferrari 599 GTO. Tego ostatniego posiada nawet trzy egzemplarze, z czego jeden z nich został uchwycony na nagraniu z wyprowadzki.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Per Sempre Calcio

Powiązane