ZDrogi.pl > Aktualności > Ciągnik rolniczy przygniótł strażaka. Mężczyzna nie miał żadnych szans na przeżycie
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:38

Ciągnik rolniczy przygniótł strażaka. Mężczyzna nie miał żadnych szans na przeżycie

Wypadek Jastrzębie
OSP Łukowica

Tragedia w Małopolsce. Strażak został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. 

Niestety, ale chwila nieuwagi oraz brak odpowiedniego skupienia, mogą prowadzić do poważnych incydentów drogowych. Do niewyobrażalnego dramatu doszło we środę 30 marca, na jednej z dróg w województwie małopolskim. 

Około godziny 17.00, lokalne służby ratunkowe zostały poinformowane o groźnym incydencie w miejscowości Jastrzębie (gmina Łukowica). Ciągnik rolniczy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu.

W wyniku tego potwornego zdarzenia, maszyna rolnicza marki Ursus przygniotła 48-letniego kierowcę.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Niestety, ale mężczyzna nie miał żadnych szans na przeżycie tego incydentu. Odniesione obrażenia były na tyle poważne, że lekarz, który przybył na miejsce tragedii, stwierdził zgon na miejscu.

W toku policyjnego śledztwa okazało się, że ofiarą jest druh lokalnej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębiu.

Aktualnie wszelkie okoliczności, jak i przyczyny tego tragicznego incydentu są ustalane przez policję pod nadzorem prokuratora. Działania służb trwały około godziny. 

Na miejsce tragedii zadysponowano 2 zastępy strażaków z OSP Łukowica, OSP Jastrzębie, a także odział PSP Limanowa, pogotowie ratunkowe oraz policję.

Strażacy z lokalnej jednostki OSP pożegnali swojego kolegę. 

fot. OSP Łukowica

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`undefinedundefined