BMW wpadło w poślizg
Źródło: YouTube: AutemSzanujeZasady

Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
12 Października 2020

BMW to marka, która do niedawna wiernie obstawała przy napędzie na tył. Takie rozwiązanie zapewnia dużo lepsze prowadzenie i większą frajdę z jazdy. Niestety, nie każdy potrafi sobie z nim poradzić.

Na drodze wojewódzkiej nr 902 w kierunku Katowic doszło do zderzenia BMW z busem. Kierowca osobówki wpadł w poślizg, a następnie zahaczył o tył samochodu dostawczego.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

BMW zderzyło się z busem. Cud, że nikt nie zginął

Do zdarzenia doszło 29 września. Nagranie opublikowano dopiero teraz.

Kierowca BMW, widoczny na filmie, jadąc w kierunku Katowic, wyprzedzał kolejne samochody. Na nagraniu widać, że prędkość, z którą się poruszał, była zdecydowanie zbyt duża - szczególnie biorąc pod uwagę warunki pogodowe na drodze. Niestety kierowca BMW przecenił swoje możliwości.

BMW wpadło w poślizg, którego nie udało się opanować.

Jak informuje kierowca, który podesłał nagranie autorowi kanału „AutemSzanujeZasady”, nikomu nic się nie stało.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł