ZDrogi.pl > Wideo > Bandyta w BMW zepchnął z jezdni innego kierowcę. Mógł zabić - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:06

Bandyta w BMW zepchnął z jezdni innego kierowcę. Mógł zabić - Wideo

Kierowca BMW staranował osobową Hondę. Skandaliczne zachowanie
YouTube Bandyta z kamerką

To, co widać na dzisiejszym nagraniu, to prawdziwy skandal. Kierowca BMW z premedytacją spycha z drogi inny pojazd - nie zważając, że może doprowadzić do prawdziwej tragedii. Ciężko jakkolwiek uzasadnić zachowanie kierującego niemieckim autem.

Na nagraniu widzimy osobową hondę, która jedzie lewym pasem - za nią „na zderzaku” siedzi BMW E36. Blokowanie pasa musiało poirytować kierowcę niemieckiego auta, ponieważ dokonuje rzeczy nieprawdopodobnej - postanowił „ukarać” kierującego Japończykiem... w najgorszy z możliwych sposobów. Kierowca BMW staranował hondę, sprawiając, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem.

Japoński kompakt wpadł w poślizg i wylądował w rowie. Skończyło się na szczęście na powierzchownych potłuczeniach i niegroźnych obrażeniach, ale sama sytuacja była niezwykle niebezpieczna i mogła skończyć się tragicznie.

Mamy nadzieję, że kierowca BMW zostanie namierzony i pociągnięty do odpowiedzialności. Zaskakujące w tym wszystkim są reakcje internautów, którzy... usprawiedliwiają zachowanie kierującego „bawarą". Komentujący twierdzą, że kierowcy hondy należała się kara.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: namasce.pl