ZDrogi.pl

YouTube Bandyta z kamerką

Bandyta w BMW zepchnął z jezdni innego kierowcę. Mógł zabić - Wideo

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

To, co widać na dzisiejszym nagraniu, to prawdziwy skandal. Kierowca BMW z premedytacją spycha z drogi inny pojazd - nie zważając, że może doprowadzić do prawdziwej tragedii. Ciężko jakkolwiek uzasadnić zachowanie kierującego niemieckim autem.

Na nagraniu widzimy osobową hondę, która jedzie lewym pasem - za nią „na zderzaku” siedzi BMW E36. Blokowanie pasa musiało poirytować kierowcę niemieckiego auta, ponieważ dokonuje rzeczy nieprawdopodobnej - postanowił „ukarać” kierującego Japończykiem... w najgorszy z możliwych sposobów. Kierowca BMW staranował hondę, sprawiając, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem.

Japoński kompakt wpadł w poślizg i wylądował w rowie. Skończyło się na szczęście na powierzchownych potłuczeniach i niegroźnych obrażeniach, ale sama sytuacja była niezwykle niebezpieczna i mogła skończyć się tragicznie.

Mamy nadzieję, że kierowca BMW zostanie namierzony i pociągnięty do odpowiedzialności. Zaskakujące w tym wszystkim są reakcje internautów, którzy... usprawiedliwiają zachowanie kierującego „bawarą". Komentujący twierdzą, że kierowcy hondy należała się kara.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected]l lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: namasce.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wideo

Kurier nie zauważył pociągu. Niewiele zostało z jego auta
Czytaj więcej >

Wideo

Kierowca audi w porę zauważył pędzące za nim auto. Uciekł w ostatniej chwili
Czytaj więcej >

Wideo

W ułamku sekundy wylądowała na jezdni. Skuterzystka miała ogromnego pecha
Czytaj więcej >

Wideo

Policjanci z Bydgoszczy ukarali ośmiu kierowców. Wszystko dzięki dronowi - Wideo
Czytaj więcej >

Wideo

O mały włos od tragedii. Kierowca Audi niemal potrącił dziewczynkę - Wideo
Czytaj więcej >

Wideo

Kierowca w Audi Q8 próbował ominąć korek. Stracił dwie opony - Wideo
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]