Antoni Pawlicki dokonał obywatelskiego zatrzymania furgonetki Pro-life
Źródło: Instagram: antek_pawlicki

Gwiazda TVP pochwaliła się w sieci „obywatelskim zatrzymaniem". Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
25 Listopada 2020

Antoni Pawlicki, aktor znany z wielu produkcji stacji TVP opublikował na swoim Instargamie wideo z "obywatelskiego zatrzymania" furgonetki fundacji Pro-life. Aktor wraz z kilkoma rowerzystami zablokował drogę ciężarówce poruszającej się po warszawskich ulicach.

Na swoim profilu w Instagramie Antoni Pawlicki (37 l.) zamieścił filmik nagrany na jednej z warszawskich ulic. Aktor zyskał ogromną popularność dzięki rolom w serialach takich jak „Czas honoru” i „Komisarz Alex” zablokował swoim samochodem furgonetkę fundacji Pro - Prawo do Życia.

Antoni Pawlicki wraz z rowerzystami zablokował ciężarówkę Pro-Prawo do Życia

37-latek swoją akcję, która trwała niespełna dziesięć minut, nazwał „obywatelskim zatrzymaniem” i upublicznił w social mediach.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Pawlicki, jadąc we wtorek swoim Fordem Focusem RS, zauważył w centrum Warszawy furgonetkę pro-life z antyaborcyjnymi plakatami. Mężczyzna z pomocą kilku rowerzystów postanowił ją zablokować na kilka minut.
Całą akcję nagrał telefonem i umieścił na swoim profilu na Instagramie.

- Postanowiłem zatrzymać się na środku drogi w Warszawie, ponieważ zobaczyłem tę szatańską ciężarówkę, finansowaną przez Ordo Iuris, czyli zagraniczną sektę międzynarodową, neokatolicką, która znowu jeździ po Polsce… po Warszawie i rozwozi te szatańskie teorie - poinformował aktor.

Fundacja Pro – prawo do życia to stowarzyszenie pro-life działające w Polsce od 2005 roku, które w 2008 uzyskało status organizacji pożytku publicznego.

Antoni Pawlicki opublikował nagranie na Instargamie

Fundacja kilkukrotnie składała w sejmie podpisy pod projektami obywatelskich inicjatyw ustawodawczych, których celem było głównie ograniczenie lub zakazanie aborcji w Polsce.

Ta sama fundacja walczy z inicjatywą wprowadzenia do polskich szkół edukacji seksualnej według standardów WHO.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł