ZDrogi.pl > Na drogach > 3-latek jechał z matką jednośladem. Uderzyli w samochód - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:58

3-latek jechał z matką jednośladem. Uderzyli w samochód - Wideo

Kobieta jechała z dzieckiem na skuterze. Uderzyła w auto osobowe
YouTube: Sokolka.tv

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 5 lipca, na skrzyżowaniu ulic Białostockiej i Piłsudskiego w Sokółce (woj. podlaskie). Skręcający w lewo opel vectra wymusił pierwszeństwo na skuterze, którym podróżowała kobieta ze swoim 3-letnim dzieckiem.

Osoby jadące jednośladem trafiły do szpitala. 3-latek doznał urazu głowy. Całe zajście zarejestrował monitoring „Sokółki.tv". Materiał został udostępniony w sieci na kanale YouTube. Na udostępnionym nagraniu widać jak kierujący oplem vectrą, zbliżając się do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, rozpoczął manewr skrętu w lewo i wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym skuterze. Doszło do zderzenia pojazdów. Jednośladem jechała kobieta z 3-letnim dzieckiem. Siła uderzenia była tak duża, że kobieta wzbiła się w powietrze, przeleciała kilka metrów, a następnie uderzyła w nawierzchnie jezdni.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Kobieta i 3-letnie dziecko zostali przetransportowani do szpitala

Na nagraniu widać, jak chwilę po upadku, zrywa się i biegnie sprawdzić co z dzieckiem. 3-latekleżał na środku skrzyżowania w bezruchu. Jak poinformował podinsp. Tomasz Krupa, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku - Zgłoszenie otrzymaliśmy tuż przed 18. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skuterowi, którym jechała 35-latka z 3-letnim dzieckiem, doprowadzając do zderzenia. W jego wyniku kierująca wraz z dzieckiem zostali zabrani do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku. Poszkodowani trafili do szpitala. Chłopiec odniósł obrażenia głowy. 

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: polsatnews.pl