ZDrogi.pl

KPP Wyszków

Potrącił rowerzystkę i zbiegł z miejsca wypadku. Znaleziono go martwego w garażu

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Konrad Karpiuk

Fatalny splot okoliczności w Somiance. W wypadku została potrącona rowerzystka, która trafiła z obrażeniami do szpitala. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, znaleziono go martwego w garażu.

Do wypadku z nietypowymi okolicznościami doszło w czwartek 24 czerwca koło godziny 10. Policję w Wyszkowie (woj. mazowieckie) powiadomiono o potrąceniu 75-letniej rowerzystki . Mieszkanka Somianki została uderzona przez samochód, a w związku z odniesionymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia. Gdy go namierzono, już nie żył

Na miejscu nie było jednak sprawcy zdarzenia, uznano więc, że zbiegł z miejsca wypadku. Następnie rozpoczęto poszukiwania. Jak podaje policja, akurat przez powiat wyszkowski przechodziła ulewa i wiał silny wiatr, co znacznie ograniczało widoczność i utrudniało namierzenie kierowcy.

W końcu funkcjonariusze natrafili na trop prawdopodobnego sprawcy. O spowodowanie wypadku podejrzewano mieszkańca Somianki, 84-letniego kierowcę auta marki Daewoo Lanos . Gdy jednak policja przyjechała do miejsca jego zamieszkania, okazało się, że mężczyzna nie żyje.

Śledczy zbadają okoliczności śmierci sprawcy wypadku

Jak ustaliła policja, kierowca miał doznać nagłego zatrzymania krążenia. Nieprzytomny leżał w garażu, znalazła go jego sąsiadka. Członkowie jego rodziny próbowali udzielić mu pomocy, ale niestety bezskutecznie, 84-latka nie udało się uratować. Prawdopodobnie doszło do tego kilka chwil po zderzeniu. Śledczy zdecydowali się wyjaśnić przyczyny jego śmierci.

Na miejsce zdarzenie przyjechał technik kryminalistyki, który przeprowadził oględziny zarówno miejsca wypadku z rowerzystką, jak i miejsca śmierci 84-latka. Przesłuchano również świadków, a ciało kierowcy zabezpieczono do sekcji. Lekarz, który stwierdził zgon, miał wykluczyć udział osób trzecich w śmierci 84-latka.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: KPP Wyszków

Tagi:

Podobne artykuły

Na drogach

Pędził BMW ponad 150 km/h. Chwilę później samochód odjechał na lawecie, a on stracił prawko
Czytaj więcej >

Na drogach

Na prostej drodze wpadł w poślizg Ferrari. Rozbił auto za milion złotych - Wideo
Czytaj więcej >

Na drogach

Osobówka była ciągnięta pod naczepą TIR-a. 19-latka miała sporego pecha
Czytaj więcej >

Na drogach

Samochody za niemal 5 milionów zostały zmiażdżone przez koparkę - Wideo
Czytaj więcej >

Na drogach

Tragiczny wypadek na S8. Policja zatrzymała sprawców. Mężczyźni byli nietrzeźwi
Czytaj więcej >

Na drogach

Poznaliśmy przyczynę śmierci 19-latki. Prokuratura podała wyniki sekcji.
Czytaj więcej >
Konrad Karpiuk

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]