ZDrogi.pl > Aktualności > Zamontował miotacze ognia do Łady. Idealne rozwiązanie na polskie drogi? - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:00

Zamontował miotacze ognia do Łady. Idealne rozwiązanie na polskie drogi? - Wideo

Rusek zainstalował w swojej ładzie miotacze ognia
YouTube: EVERY CLIPS.

Jak często marzyliście za kierownicą o magicznym guziku, który rozwiązałby wasze aktualne problemy na drodze? Każdy znalazł się w takiej sytuacji przynajmniej kilka razy w życiu.

Mijasz skuter na drodze, a on i tak pakuje się przed ciebie na najbliższych światłach. Chwilę później wyprzedzasz go ponownie, a na kolejnym skrzyżowaniu sytuacja się powtarza. A gdyby tak wcisnąć magiczny guzik i wybić kierowcy jednośladu z głowy pakowanie się przed maskę?

Jedziesz sobie autem, a Twoja kobieta już piąty raz opowiada o „Zośce z kadr, która ją strasznie irytuje"? Cyk, partnerka wylatuje z fotelem przez szyberdach i opada na spadochronie na pobocze. Ty, jakby nigdy nic, jedziesz sobie dalej w ciszy i spokoju.

Jest zima, Twoje auto zakopało się w śniegu. Idziesz po łopatę, odkopujesz pojazd... albo wciskasz jeden guziczek i „problem solved".

Jeden przycisk, który rozwiąże niemal wszystkie problemy

Jesteś w trasie, rozwijasz słuszną (ale zgodną z przepisami) prędkość, a na horyzoncie widzisz dwa TIR-y, a jeden wyprzedza drugiego. Masz do wyboru: czekać następne 100 km, aż kierowca pojazdu skończy manewr i zmieni pas na prawy, albo wciskasz magiczny przycisk i „dostawca wędlin i bułek” wciska hamulec i chowa się za kolegą z prawej. Mijasz TIR-y i jedziesz sobie dalej w ciszy i spokoju.

Niestety, w żadnym aucie nie znajdziemy magicznego przycisku, który byłby remedium na wszystkie drogowe problemy. Idealne rozwiązanie znalazł jednak pewien mieszkaniec Rosji, który zamontował w swojej Ładzie (a jakże!) miotacze ognia.

Przyznajcie, takie urządzenie mogłoby się sprawdzić w większości sytuacji, które opisałem. Z kobietą niestety trzeba będzie jakoś wytrzymać.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Źródło: zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Powiązane