ZDrogi.pl > Aktualności > Wypożyczalnia Panek udostępni klientom ferrari f430. Jak długo wytrzyma?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:03

Wypożyczalnia Panek udostępni klientom ferrari f430. Jak długo wytrzyma?

Panek udostępnia klientom ferrari f430
Photo by Oskar Yildiz on Unsplash

Panek rozpieszcza swoich klientów, udostępniając kolejne egzotyczne pojazdy. Dzięki wypożyczalni wielu kierowców miało możliwość usiąść za kierownicą aut, które znajdują się daleko poza ich zasięgiem finansowym.

Firma, mimo dość kiepskich doświadczeń, postanowiła do oferty dodać wyjątkowe auto, które dostępne będzie w ramach grupy Extreme. Już wkrótce klienci wypożyczalni będą mogli, za stosunkowo niewielkie pieniądze, wypożyczyć ferrari f430.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie klienci firmy dość mocno nadwyrężyli jej zaufanie, rozbijając porsche. Niedługo później w pożarze spłonęło audi TT. Mimo wszystko wypożyczalnia postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o kolejne, tym razem wyjątkowo mocne, auta sportowe.

Niedawno w aplikacji pojawiło się BMW 650i, które było zaledwie przystawką przed daniem głównym. 25 września zaprezentowano w praskim centrum Koneser najnowszy nabytek Panka. Ferrari f430 to pełnoprawny „supersamochód”, jakiego jak dotąd próżno było szukać w ofercie polskich firm carsharingowych.

Klasycznie czerwone ferrari, obok konkursu, w którym można wygrać na rok Mercedesa CLA, było główną niespodzianką przygotowaną na obchody 21-lecia firmy PANEK S.A.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Oby ferrari wytrzymało w ofercie dłużej, niż porsche

Przypomnijmy, że ferrari F430 to poprzednik takich modeli jak 458 Italia, 488 GTB i F8 Tributo. To dwuosobowy bolid napędzany przez ośmiocylindrowy silnik o pojemności 4,3 litra o mocy 490 koni mechanicznych. Ferrari musi jednak uznać w ofercie Panka wyższość bentleya continental GT, który może pochwalić się mocą o 70 koni większą. Wątpimy jednak, aby komukolwiek w f430 brakowało mocy.

Ferrari dostępne będzie od kwoty 5000 zł, zamiast tradycyjnych dla grupy Extreme 2000 zł, dzięki czemu auto będzie w pierwszej kolejności dostępne wyłącznie dla najwierniejszych klientów usługi Panek CarSharing.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: autonaminuty.org

Powiązane