Wypadek Zielona Góra
Źródło: policja.pl

Tragiczny wypadek w Zielonej Górze. Kierowca pod wpływem środków psychoaktywnych śmiertelnie potrącił 70-latka

Piotr DutkaPiotr Dutka
31 Sierpnia 2020

Wypadek w Zielonej Górze zakończył się prawdziwą tragedią. Doszło bowiem do śmiertelnego potrącenia 70-latka na przejściu dla pieszych. Sprawca był pod wpływem narkotyków oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wypadek w Zielonej Górze skończył się tragicznie. 70-letni mężczyzna został potrącony przez naćpanego kierowcę. Mężczyzna posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

W niedziele 30 sierpnia, na Trasie Północnej w Zielonej Górze doszło do prawdziwej tragedii. Na jednej z ulic miasta, doszło do potrącenia na pasach 70-letniego mężczyzny. Sprawca był naćpany, miał też zakaz prowadzenia.

Starszy mężczyzna w wyniku potrącenia miał bardzo poważne obrażenia głowy. Niestety pomimo wysiłków ratowników jego życia nie udało się uratować. 70-latek zmarł w karetce.

Wideo - Przerażający wypadek. Daewoo Matiz z impetem wbił się w osobowego opla. Ucierpiał również rowerzystaWideo - Przerażający wypadek. Daewoo Matiz z impetem wbił się w osobowego opla. Ucierpiał również rowerzystaCzytaj dalej


Kierowca osobowej Hondy został zatrzymany przez policję i przewieziony na komendę. Okazało się, że jest naćpany.

Badanie moczu kierowcy hondy wykazało u niego amfetaminę. Została mu pobrana krew do dalszych badań – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Okazało się, że bycie pod wpływem niedozwolonych środków to nie jedyne przewinienie. 38-latek nie powinien prowadzić pojazdu. Od siedmiu lat ma decyzję administracyjną o cofnięciu uprawnień do kierowania. Do tego od roku 38-latek ma sądowy zakaz prowadzenia – mówi podinsp. Stanisławska.

Zobacz także:

1. Przerażające nagranie. Stracili hamulce w płonącym Audi RS3 przy 240 km/h. O krok od wielkiej tragedii

2. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

3. Zamiast do Francji, ciężarówka zawiozła imigrantów w okolice Białej Podlaskiej

4. Wideo - Cwaniak roku. Kierowca Audi znalazł sposób by ominąć kolejkę do świateł

5. Auto zniszczone po nawałnicy. Kto ponosi odpowiedzialność za szkodę i jak otrzymać odszkodowanie?

Następny artykuł