Wypadek Passat
Źródło: OSP Kije

Koszmarny wypadek. Młody kierowca z impetem uderzył w drzewo. Jego Volkswagen dachował

Piotr DutkaPiotr Dutka
31 Sierpnia 2020

Wypadek koło Sulechowa mógł skończyć się tragicznie. Młody kierowca Volkswagen wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Kierowca miał wiele szczęścia, że ten incydent nie zakończył się dla niego tragicznie.

Wypadek koło Sulechowa mógł skończyć się tragicznie. Samochód uderzył w drzewo i dachował.


Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w niedzielę, 30 sierpnia, około godziny 7:30 w pobliżu miejscowości Kije koło Sulechowa w województwie lubuskim. Osobowy Volkswagen Passat wypadł na łuku drogi i z impetem wjechał w przydrożne drzewo. Następnie dachował.

Wypadek VW Passata w miejscowości KijeWypadek VW Passata w miejscowości Kije
OSP Kije


22-letni kierowca może mówić o ogromny szczęściu. Pomimo faktu, że samochód, którym podróżował jest bardzo mocno rozbity, jemu samemu nic poważnego się nie stało.

Wideo - Zniszczył drogi jacht i samochód swojego szefa. Tak nie powinno się jeździć wózkiem widłowymWideo - Zniszczył drogi jacht i samochód swojego szefa. Tak nie powinno się jeździć wózkiem widłowymCzytaj dalej

Kiedy na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej kierowca przebywał poza pojazdem.Po udzieleniu pierwszej pomocy, został przekazany zespołowi pogotowia. Był przytomny. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. - 22-latek nie został ranny. - przekazała podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Zobacz także:

1. Wideo - Zrobił „test” swojego Peugeota i wrzucił do sieci. Zgarnął 83 punkty karne

2. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

3. Przerażający wypadek w Strzegowie. Zginęły dwie osoby, a cztery zostały ranne

4. Wideo - Przerażający wypadek. Daewoo Matiz z impetem wbił się w osobowego opla. Ucierpiał również rowerzysta

5. Wideo - Cwaniak roku. Kierowca Audi znalazł sposób by ominąć kolejkę do świateł

Następny artykuł