Wypadek Ruda Ślaska
Źródło: Youtube

Wideo - Przerażający wypadek. Daewoo Matiz z impetem wbił się w osobowego opla. Ucierpiał również rowerzysta

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Sierpnia 2020

Wypadek z poniższego nagrania, naprawdę mógł zakończyć się wielką tragedią. Kolizja, bo tak policja zaklasyfikowała to zdarzenie, może przyprawić o dreszcze. W tej całej sytuacji największy pech spotkał biednego rowerzystę.

Wypadek, który mógł skończyć się wielką tragedią. Daewoo Matiz spowodował horror na drodze. Najbardziej poszkodowany został rowerzysta


Do tego bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w Rudzie Śląskiej. Miejsce incydentu jest bardzo pechowe, ponieważ całą sytuacją miała miejsce przy przejeździe kolejowym. Kierujący Daewoo Matizem z niewyjaśnionych przyczyn zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas ruchu.

Mężczyzna wkrótce z impetem uderzył w osobowego Opla. Największym pechowcem całej sytuacji okazał się rowerzysta jadący obok niemieckiej osobówki. To właśnie on jest największym poszkodowanym w całej kraksie.

Wideo - Szalony rajd po autostradzie. Ten motocyklista pędził pasem awaryjnym ponad 200 km/hWideo - Szalony rajd po autostradzie. Ten motocyklista pędził pasem awaryjnym ponad 200 km/hCzytaj dalej

Na miejscu bardzo szybko zjawiły się służby ratunkowe, które zajęły się poszkodowanym. Kierowca Daewoo Matiz został ukarany mandatem karnym za całe zdarzenie.

Nie wiadomo w jakim stanie znajduje się rowerzysta, jednak skoro incydent został zaklasyfikowany jako kolizja to nic poważnego się nie stało.

Zobacz także:

1. Dramat, było już za późno. Władysławowo we łzach

2. Nie żyje ikona koszykówki. Gwiazda legendarnej drużyny była zarażona COVID-19

3. Kierowco, końcówkę wakacji mocno odczujesz w swoim portfelu. Paliwo może być droższe nawet o kilkadziesiąt groszy

4. Przerażające nagranie. Motocyklista o krok od śmierci. Kierowca Lamborghini mógł doprowadzić do ogromnej tragedii

5. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

Następny artykuł