Wypadek S8
Źródło: policja.pl

Tragiczny wypadek. Bariera energochłonna zabiła kobietę. Sprawca wypadku został zatrzymany

Piotr DutkaPiotr Dutka
31 Sierpnia 2020

Wypadek na trasie S8 skończył się tragicznie. Kierowca Skody uderzył w bariery energochłonne. Jedna z części odleciała i uszkodziła Volkswagena jadącego w przeciwnym kierunku. Zginęła kobieta podróżująca tym samochodem.

Wypadek, który skończył się tragicznie. Kawałek bariery energochłonnej zabił kobietę. Sprawca uciekł z miejsca wypadku, jednak szybko został zatrzymany przez policję.

Do koszmarnego wypadku doszło na odcinku drogi Wyszków – Warszawa, w miejscowości Trojany. Informacje podane przez policję świadczą, że osobowa Skoda jadąca w kierunku stolicy, uderzyła w bariery, a potem w dwa inne pojazdy.

Część bariery oderwała się i nieszczęśliwie przeleciała na przeciwległy pas ruchu. Uszkodziła szybę Volkswagena jadącego z naprzeciwka. Kobieta, która podróżowała samochodem, niestety zginęła.

Przerażające nagranie. Motocyklista o krok od śmierci. Kierowca Lamborghini mógł doprowadzić do ogromnej tragediiPrzerażające nagranie. Motocyklista o krok od śmierci. Kierowca Lamborghini mógł doprowadzić do ogromnej tragediiCzytaj dalej

Po tym tragicznym wypadku kierowca Skody oddalił się z miejsca zdarzenia - podawał po godzinie 14 Tomasz Oleszczuk. Dwie godziny później policjant poinformował portal TVN Warszawa o zatrzymaniu uciekiniera.

Zobacz także:

1. Przerażające nagranie. Stracili hamulce w płonącym Audi RS3 przy 240 km/h. O krok od wielkiej tragedii

2. Wideo - Zniszczył drogi jacht i samochód swojego szefa. Tak nie powinno się jeździć wózkiem widłowym

3. Wideo - Przerażający wypadek. Daewoo Matiz z impetem wbił się w osobowego opla. Ucierpiał również rowerzysta

4. Zamiast do Francji, ciężarówka zawiozła imigrantów w okolice Białej Podlaskiej

5. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

Następny artykuł