Wypadek Norwegia
Źródło: Viral Hog

Wideo - Przerażający wypadek. Pociąg z gigantyczną siłą uderzył w ciężarówkę

Piotr DutkaPiotr Dutka
25 Sierpnia 2020

Wypadki drogowe, bardzo często są spowodowane przez nieuwagę kierowców. Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w jednej z norweskich miejscowości Skien. Samochód ciężarowy został staranowany przez nadjeżdżający pociąg. O krok od wielkiej tragedii.

Wypadek, który skończył się tragicznie. Pociąg zmiółt TIR-a z powierzchni ziemi.

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w Norwegii, a dokładniej w miejscowości Skien. Kierowca samochodu ciężarowego przewożący jacht utknął na przejeździe kolejowym. Taki stan rzeczy był spowodowany awarią pojazdu.

Pomimo wielu prób, nie udało się wezwać pomocy, z której pomocą udałoby się szybko usunąć z torów, uszkodzony samochód. Służby kolejowe również nie zostały powiadomione na czas i doszło do tak groźnego wypadku.

Wideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem CorsąWideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem CorsąCzytaj dalej

Samochód ciężarowy został dosłownie zmieciony z powierzchni ziemi. Na szczęście poza stratami materialnymi w postaci uszkodzonego pociągu oraz TIR-a, nikt nie zginął, ani nie odniósł groźnych obrażeń.

Zobacz także:

1. Przerażający wypadek pod Namysłowem. Z auta prawie nic nie zostało

2. U władzy bez niespodzianek. Nie będzie postępowania ws. kierowcy Szydło

3. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

4. Prawie 20 osób nie żyje. Autokar z turystami spadł w przepaść

5. Polscy kierowcy zapłacą za przejazd niemieckimi autostradami. Unia Europejska walczy ze zmianami klimatu

Następny artykuł