Wypadek
Źródło: LoveKraków/Twitter

Tragedia na drodze. Dwie osoby zginęły w przerażających okolicznościach

Piotr DutkaPiotr Dutka
13 Stycznia 2021

Wypadek, do którego doszło na drodze wojewódzkiej numer 742 w miejscowości Paskrzyn w województwie łódzkim, jest po prostu przerażający. Z niewyjaśnionych przyczyn zderzyły się dwa samochody osobowe. Zginęły dwie osoby, a cztery zostały ranne. Wśród poszkodowanych są dzieci.

Wypadek w województwie łódzkim. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Zginęły dwie osoby, a cztery zostały ranne.

Do przerażającego zdarzenia doszło wczesnym popołudniem we wtorek 12 stycznia na drodze wojewódzkiej numer 742. We wsi Paskrzyn w gminie Ręczno zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejsce skierowano karetki i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowane osoby z mocno rozbitych aut wydobywali strażacy. Niestety, ale życia dwóch osób nie udało się uratować.

Według informacji, przekazanych przez oficera prasowego piotrkowskiej policji, asp. Izabelę Gajewską, 63-letnia kobieta podróżowała samochodem osobowym marki Toyota z Przedborza do Włodzimierzowa.

W miejscowości Paskrzyn w gminie Ręczno, kierująca z niewyjaśnionych przyczyn zjechała samochodem na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z Daewoo Lanosem.

Policjanci postanowili zatrzymać kobietę, która jechała bez lusterka. Finału się nie spodziewaliPolicjanci postanowili zatrzymać kobietę, która jechała bez lusterka. Finału się nie spodziewaliCzytaj dalej

Wypadek zakończył się tragicznie. Dwie osoby zginęły, a cztery zostały ranne. Wśród poszkodowanych są dzieci.

Niestety, ale w wyniku tego przerażającego zderzenia, życie stracił 67-letni kierowca Daewoo, a także jego 88-letnia pasażerka.

W osobowej Toyocie, wraz z 63-latką podróżowała dwójka dzieci w wieku 10 i 11 lat. Jedno z nich zostało przetransportowane śmigłowcem LPR-u do szpitala w Łodzi. Drugie trafiło do lecznicy w Bełchatowie.

W momencie zdarzenia, kierująca Toyotą była trzeźwa. Teraz okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśnia piotrkowska drogówka pod nadzorem prokuratury.

Niestety, ale nie był to jedyny tragiczny incydent, który miał miejsce na rodzimych drogach w ostatnim czasie. Na autostradzie A1 doszło do groźnego incydentu. Ponad 150 świń wybiegło na jezdnię.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł