Wypadek 16-latek Nowy Sącz
Źródło: Sądeckie Drogi

Wyprzedzanie na przejściu zakończyło się koszmarem. Potrącony 16-latek cudem przeżył wypadek - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
10 Stycznia 2021

Wypadek, do którego doszło w Nowym Sączu dosłownie mrozi krew w żyłach. Pewien kierowca zdecydował się na wyprzedzanie na przejściu dla pieszych i doprowadził do ogromnej tragedii. Potrącony 16-latek w ciężkim stanie trafił do lokalnego szpitala.

Przerażający wypadek w Nowym Sączu. Pieszy potrącony podczas wyprzedzania na przejściu dla pieszych.

Niestety, ale piraci drogowi to bardzo częsty widok na polskich drogach. Swoim kompletnie nieodpowiedzialnym zachowaniem mogą być przyczyną większości tragicznych incydentów.

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w czwartek 7 stycznia w Nowym Sączu. Na ul. I Brygady samochód osobowy potrącił dwóch chłopców przechodzących przez przejście dla pieszych.

Warto podkreślić, że poniższe nagranie jest fatalnej jakości, aczkolwiek widać na nim bardzo dokładnie moment tego przerażającego zdarzenia.

Nagranie zarejestrowane przez jednego z kierowców, dosłownie mrozi krew w żyłach. Autor wideo zatrzymał się przed przejściem, aby zgodnie z przepisami przepuścić dwóch młodych mężczyzn, którzy czekali na swoją kolej.

Pomógł zatrzymać pijanego kierowcę. 22-latek potrzebuje teraz pomocyPomógł zatrzymać pijanego kierowcę. 22-latek potrzebuje teraz pomocyCzytaj dalej

Piesi widząc, że mogą bezpiecznie przejść na drugą stronę, weszli na pasy. Nie każdy jednak jeździ zgodnie z przepisami. Pewien kierujący zdecydował się zignorować obowiązujące przepisy i doprowadził do wielkiej tragedii. Manewr wyprzedzania na przejściu był kompletnie niezrozumiały.

Wypadek, który skończył się dramatem. Potrącony 16-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Na nagraniu widać, że jeden z poszkodowanych w bardzo ekwilibrystyczny sposób uratował się przed upadkiem na jezdnię. Jego kolega miał zdecydowanie mniej szczęścia i w ciężkim stanie trafił do lokalnego szpitala.

Według pozyskanych informacji, nastolatek przeżył to koszmarne zdarzenie.Pomimo licznych złamań oraz krwiaka mózgu jest przytomny. Mamy nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia i pełnej sprawności.

Źródło: Sądeckie Drogi

Szalonego kierowcę, który doprowadził do wielkiej tragedii czeka bardzo surowa kara. Jego zachowanie było po prostu niedopuszczalne i mamy nadzieje, że zostanie odpowiednio ukarane.

Czasami jedna zła decyzja może mieć bardzo dramatyczne konsekwencje. Tragiczny wypadek w Krakowie. 20-latka straciła życie w przerażających okolicznościach.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł