Wypadek Audi - Śląsk
Źródło: Materiały Policyjne

Wypadek podczas wyprzedzania. Audi uderzyło w drzewo - Zdjęcia

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
8 Stycznia 2021

Wypadek w miejscowości Kozy w woj, śląskim zakończył się tragicznie. Policjanci publikują zdjęcia z miejsca zdarzenia ku przestrodze. Do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania - 27-letni kierowca stuningowanego Audi utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

Policjanci ze śląskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności oraz przebieg wypadku, w którym śmierć poniósł 27-letni kierowca Audi A3.

Do wypadku doszło w czwartek (7 stycznia) w miejscowości Kozy w województwie śląskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca Audi stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna na prostym odcinku drogi podczas manewru wyprzedzania zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.
W trakcie doszło również do kontaktu Audi z jadącym w tym samym kierunku Oplem.

Wypadek Audi - Śląsk

Wypadek Śląskie. Kierowca zakleszczony w aucie

Uderzenie w drzewo było tak mocne, że samochód został kompletnie zniszczony, a jego kierowca był uwięziony we wraku.

Na miejsce wezwano strażaków, którzy przy pomocy specjalistycznego sprzętu wydobyli mężczyznę z pojazdu. Niestety zbyt późno. Okazało się, że 27-latek w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek Audi - Śląsk

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Wypadek z udziałem Audi miał również miejsce na trasie Egiertowo - Nowa Karczma. Kierujący osobowym Audi stracił panowanie nad pojazdem i z impetem wjechał w przydrożne drzewo.

Kierowca Audi, cudem przeżył koszmarny wypadek. Siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu wypadł silnik.

Niestety, ale tragiczne wypadki to bardzo częsty obrazek rodzimych tras. W sporej ilości przypadków ich głównych powodem jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach oraz powszechna brawura.

Do dramatycznego zdarzenia doszło na trasie Egiertowo - Nowa Karczma, gdzie około 3 w nocy z piątku na sobotę samochód osobowy z impetem wjechał w przydrożne drzewo.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący audi 34-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wskutek czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo - przekazał st. asp. Piotr Gdaniec, rzecznik kartuskiej policji.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł