Wypadek Rosja
Źródło: Reddit

Kobieta rozbiła Chevroleta. Jej zachowanie po wypadku jest zaskakujące - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Grudnia 2020

Wypadek z bardzo nietypowym finałem. Kobieta zniszczyła osobowego Chevroleta. Jej reakcja po incydencie jest po prostu zaskakująca. Jak się okazuje można się cieszyć tuż po rozbiciu swojego auta.

Wypadek z nietypowym finałem. Kobieta wysiadła z rozbitego auta z uśmiechem na ustach.

Nawet najmniejsza kolizja dla większości osób jest niezwykle problematyczna oraz generuje ona ogromne pokłady stresu oraz nerwów. Jak się okazuje, są jednak osoby, które po incydentach drogowych uśmiechają się od ucha do ucha.

Pewna kobieta zaraz po rozbiciu swojego wyszła z niego niezwykle szczęśliwa. Zapewne nie cieszyła się z faktu, że jej samochód został zniszczony. Zdecydowanie musiało chodzić o coś innego.

Nagranie przedstawia niezwykle interesującą sytuację na drodze. Warto podkreślić, że do tego zdarzenia doszło w mroźnej Rosji.

Teksty wybrane dla Ciebie

Widzimy rondo po którym przemieszczają się samochody, w tym nasza blond bohaterka. W pewnym momencie dochodzi o kolizji i niebieski Chevrolet ląduje na poboczu. Jak widać chwila nieuwagi może spowodować poważne problemy.

Z samochodu wysiada młoda kobieta, której reakcja jest po prostu szokująca. Uśmiecha się ona od ucha do ucha jakby była uradowana takim stanem rzeczy. Sytuacja jest po prostu niespotykana.

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że wjechała ona w innego kierowcę, powodując kolizję. Niestety, ale rondo widoczne na wideo jest niezwykle skomplikowane. Równie dobrze to kierowca posiadający w swoim aucie wideorejestrator mógł być głównym sprawcą tego zdarzenia.

Warto zauważyć, że kobieta w momencie wjazdu na rondo miała zielone światło, które uprawniało ją do dalszej jazdy. Jeżeli chodzi o drugiego kierowcę, przejeżdżał on przez linię przerywaną, co również działa na jego niekorzyść.

"haha you hit me" from r/IdiotsInCars

Bardzo prawdopodobne, że radość na twarzy kobiety jest spowodowana faktem, że jest ona całkowicie przekonana, że całość napraw jej samochodu pokryje inny kierowca.

Innego wytłumaczenia tej niezwykle ciekawej sytuacji po prostu nie ma.

Zobacz także w naszych serwisach

Następny artykuł