Wypadek Kalisz
Źródło: AutemSzanujeZasady

Wielka szpula z kablem sparaliżowała Kalisz. O krok od wielkiej tragedii - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
22 Listopada 2020

Poniższe wideo jest po prostu nietypowe. Przedstawia szpulę kabla, która przetoczyła się przez jedno z kaliskich skrzyżowań, paraliżując ruch. Pomimo tego, że całe zdarzenie wyglądało na bardzo niebezpiecznie, to nikomu nic poważniejszego się nie stało. Cała sytuacja zakończyła się jedynie na strachu.

Wideo, które zaskoczy niejednego. Nietypowa sytuacja z Kalisza. Szpula z kablem sparaliżowała ruch na jednym ze skrzyżowań.

Czasami każdy z nas powtarza, że w swoim życiu widział praktycznie wszystko. Sytuacja z Kalisza jest na tyle nietypowa, że wielu z nas będzie po prostu w wielkim szoku. Szpula z kablem kompletnie sparaliżowała ruch na jednym z tamtejszych skrzyżowań.

Do tego bardzo nietypowego zdarzenia doszło w czwartek 9 listopada o godzinie 7 rano w Kaliszu. Na alejach Generała Władysława Sikorskiego i al. Wojska Polskiego miał miejsce niecodzienny incydent, który zdziwił mieszkańców miasta.

Dzisiaj grzeje:

1. Do mediów dotarła tragiczna wiadomość. Kilka godzin po nagraniu zmarł uczestnik popularnego programu rozrywkowego „Wipeout”, przeszedł zawał serca

2. Pan Krystian czeka na 3 tysiące złotych od WizzAir. Kupił tylko bilety na wakacje

3. Kierowco, masz na samochodzie specjalną folię? Grozi ci utrata dowodu rejestracyjnego i drakoński mandat

Firma energetyczna przewoziła swoim samochodem technicznym wielką szpulę przewodów elektrycznych. W pewnym momencie wypięła się ona i spadła na drogę. Jak się okazało wywołała ona niemałe zamieszanie.

Nagranie pokazuje, że pojazdy musiały dosłownie przed nią uciekać, aby nie nabyć poważnych uszkodzeń. Wideo pokazuje również, że kierowca pojazdu technicznego gonił nietypowego uciekiniera i robił wszystko co w jego mocy by ostrzec innych uczestników ruchu drogowego.

Starania pracownika firmy energetycznej zakończyły się sukcesem. W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał, a żaden pojazd nie został uszkodzony. Finalnie szpula swoją ucieczkę zakończyła odbijając się od chodnika i uderzyła w latarnię.

Moc Porsche Taycan przerosła tego kierowcę. Parkując kompletnie zniszczył swój samochód - WideoMoc Porsche Taycan przerosła tego kierowcę. Parkując kompletnie zniszczył swój samochód - WideoCzytaj dalej

Ta nietypowa sytuacja jest badana przez policję, która szuka winnych całego zdarzenia. W głównej mierze chodzi o to by ustalić, czy rolka stoczyła się sama, czy był to ewidentny błąd ludzki. Głównym dowodem ma być nagranie, które przedstawia moment całego zdarzenia.

Będziemy ustalać, czy sprawę należy traktować jako stworzenie zagrożenia, czy niezabezpieczenie we właściwy sposób ładunku - wyjaśnia Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa kaliskiej policji.
Jak dodała, sprawa może zakończyć się mandatem lub trafi do sądu.

Wcześniej takie wypadki i dziwne incydenty drogowe były główną domeną Rosjan. Jak widać moda ze wschodu zawitała również do naszego kraju.

Źródło: Autorzy KPRZ i Szymon oraz kanał Youtube: Autem Szanuje Zasady

Zobacz także:

1. Kasia Kowalska dopiero po chorobie córki ujawniła swoją tragedię. Była śmiertelnie chora

2. Świetne informacje dla Kamila Stocha. Media podały pilną wiadomość, powinno być lepiej, niż w Wiśle

3. Starszy kierowca rozbił Bentleya wartego fortunę. Nie miał żadnych szans na przeżycie

4. Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą Audi. Złamał większość przepisów drogowych - Wideo

5. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Przypominamy o odblaskach

6. Niewiarygodne poświęcenie. Chciał kupić dziecku PlayStation 5, zrobił coś wyjątkowego

7. Ogromna awaria w części Warszawy. Mieszkańcy nie mają ciepłej wody i ogrzewania

Następny artykuł