Wypadek A1
Źródło: Youtube

Wideo – Dramatyczny wypadek na A1. Skoda z impetem wjechała w policyjny radiowóz. Interweniujący funkcjonariusz może mówić o wielkim szczęściu

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Września 2020

Wypadek na słynnej A1 w kierunku Gdańska może śmiało być określany mianem bardzo niebezpiecznego. Kierowca osobowej Skody stracił panowanie nad swoim pojazdem i z impetem wjechała w samochody stojące na poboczu. Był wśród nich policyjny radiowóz, który obsługiwał kolizję drogową.

Wypadek, który mógł zakończyć się wielką tragedią. Pechowy poślizg osobowej Skody na autostradzie A1.

Bardzo częstą przyczyną wypadków na polskich drogach jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Kierujący Skodą, jechał z nadmierną prędkością i z impetem wjechał w pojazdy stojące na poboczu. Było to pokłosiem utraty przyczepności.

Kierowca osobówki nie zdołał opanować swojego pojazdu i wjechał w policyjny radiowóz obsługujący kolizję, która miała miejsce chwilę wcześniej. Skoda uszkodziła również Opla oraz kolejną Skodę.

W wyniku tego pechowego, a zarazem niezwykle niebezpiecznego zdarzenia do szpitala trafiły 3 osoby. Wszyscy poszkodowani byli przytomni, kiedy na miejsce przyjechała karetka pogotowia.

Przerażające nagranie z Grudziądza. Kierowca na podwójnym gazie potrącił młodą kobietęPrzerażające nagranie z Grudziądza. Kierowca na podwójnym gazie potrącił młodą kobietęCzytaj dalej

Na nagraniu widać, że policjant wykonujący swoją pracę miał sporą dozę szczęścia. Skoda minę go o centymetry. Funkcjonariusz może mówić o ogromnym szczęściu, bowiem w przypadku potrącenia mógł odnieść bardzo dotkliwe obrażenia, a nawet stracić swoje życie.

Zobacz także;

1.Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicy

2. Smutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Wiesław Borowik, kochały go pokolenia Polaków

3. O tym nagraniu mówią już tysiące internautów. Porażające sceny w komunikacji miejskiej

4. Zgłosiła kradzież auta. Prawda jednak zaskoczyła wszystkich

6. Jak premier zmieniał zdanie o epidemii. Wybory: “Nie ma się czego bać”, a teraz znowu zaskakuje

Następny artykuł