ZDrogi.pl
Komunikacja miejska. Dramatyczne nagranie

Twitter: @nowyJW

O tym nagraniu mówią już tysiące internautów. Porażające sceny w komunikacji miejskiej

3 Września 2020

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Komunikacja miejska ma swój własny regulamin. To na niego powołał się kierowca autobusu, który zauważył pasażera z hulajnogą elektryczną. Na prośby o opuszczenie pojazdu mężczyzna nie zareagował. Kierowca wezwał policję, która bezpardonowo wyprowadziła 35

Nagranie z interwencji policji w jednym z miejskich autobusów trafiło do sieci. Internauci są wstrząśnięci, ponieważ widać na nim funkcjonariuszy siłujących się z jednym z pasażerów.W pojeździe doszło do porażających scen, które zarejestrowano telefonem komórkowym. W tle słychać płacz dzieci. W internecie rozgorzała dyskusja.

Nagranie z policyjnej interwencji w jednym z autobusów miejskich zostało opublikowane na Twitterze. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy, wiele z nich potępiało zachowanie policji.

Komunikacja miejska. Dramatyczne nagranie.

Policja brutalnie interweniowała w jednym z autobusów miejskich w Jeleniej Górze. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od kierowcy pojazdu, który zauważył, że jeden z pasażerów miał ze sobą hulajnogę elektryczną. Policjanci siłą wyprowadzili z pojazdu 35-latka, który nie reagował na ich polecenia.

W autobusie zostały jego córki oraz ich koleżanka. Wszystko nagrano telefonem komórkowym, a film trafił do sieci.

Komunikacja miejska. Hulajnogi elektrycznej nie wolno wnosić do pojazdów. Stwarzają zagrożenie dla pasażerów.

Na nagraniu, opublikowanym na Twitterze, widać, jak policjanci upominają pasażera, aby opuścił pojazd wraz z hulajnogą elektryczną. Wcześniej tę samą prośbę miał kierowca autobusu, który uznał hulajnogę za nieregulaminowy „bagaż”, który stwarza zagrożenie dla innych pasażerów autobusu.

Kiedy mężczyzna nie reaguje na ich polecenia, funkcjonariusze ostrzegają, że będą musieli użyć siły, aby wyprowadzić go z pojazdu. Chwilę później 35-latkek jest na zewnątrz autobusu, a policjanci skuwają go kajdankami.Nagranie urywa się w momencie, kiedy mężczyzna zostaje podniesiony z chodnika i odprowadzony do radiowozu.

Pod postem z nagraniem szybko pojawiło się wiele komentarzy od zbulwersowanych internautów. Wielu podawało w wątpliwość zasadność użycia siły w stosunku do mężczyzny.

Sprawę z Jeleniej Góry skomentowała również Polska Policja.- Przede wszystkim mężczyzna był poszukiwany - interwencja w związku ze zgłoszeniem kierowcy wobec mężczyzny pod wpływem alkoholu, który pomimo próśb kierowcy naruszał prawo, znieważył interweniujących funkcjonariuszy oraz groźbą próbował zmusić ich do odstąpienia od czynności - przekazała Polska Policja na Twitterze.

Gamingowy kombajn do gier - ASUS ROG ZEPHYRUS G14 TEST I RECENZJA!

Podobne artykuły

Wypadek motocyklisty. Był pijany, dostał odszkodowanie

Aktualności

Pijany motocyklista z Łodzi zderzył się z samochodem. Dostał odszkodowanie

Czytaj więcej >
Nie żyje Robert Kokh

Aktualności

Nie żyje gwiazda sportu motorowego. Pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo

Czytaj więcej >
Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >

Aktualności

Warszawa. Napad z bronią na kierowcę taksówki. Policja poszukuje sprawcy

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >