Komunikacja miejska. Dramatyczne nagranie
Źródło: Twitter: @nowyJW

O tym nagraniu mówią już tysiące internautów. Porażające sceny w komunikacji miejskiej

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
3 Września 2020

Komunikacja miejska ma swój własny regulamin. To na niego powołał się kierowca autobusu, który zauważył pasażera z hulajnogą elektryczną. Na prośby o opuszczenie pojazdu mężczyzna nie zareagował. Kierowca wezwał policję, która bezpardonowo wyprowadziła 35-latka.

Nagranie z interwencji policji w jednym z miejskich autobusów trafiło do sieci. Internauci są wstrząśnięci, ponieważ widać na nim funkcjonariuszy siłujących się z jednym z pasażerów.
W pojeździe doszło do porażających scen, które zarejestrowano telefonem komórkowym. W tle słychać płacz dzieci. W internecie rozgorzała dyskusja.

Nagranie z policyjnej interwencji w jednym z autobusów miejskich zostało opublikowane na Twitterze. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy, wiele z nich potępiało zachowanie policji.

Komunikacja miejska. Dramatyczne nagranie.

Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodzeDramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodzeCzytaj dalej

Policja brutalnie interweniowała w jednym z autobusów miejskich w Jeleniej Górze. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od kierowcy pojazdu, który zauważył, że jeden z pasażerów miał ze sobą hulajnogę elektryczną. Policjanci siłą wyprowadzili z pojazdu 35-latka, który nie reagował na ich polecenia.

W autobusie zostały jego córki oraz ich koleżanka. Wszystko nagrano telefonem komórkowym, a film trafił do sieci.

Komunikacja miejska. Hulajnogi elektrycznej nie wolno wnosić do pojazdów. Stwarzają zagrożenie dla pasażerów.

Na nagraniu, opublikowanym na Twitterze, widać, jak policjanci upominają pasażera, aby opuścił pojazd wraz z hulajnogą elektryczną. Wcześniej tę samą prośbę miał kierowca autobusu, który uznał hulajnogę za nieregulaminowy „bagaż”, który stwarza zagrożenie dla innych pasażerów autobusu.

Kiedy mężczyzna nie reaguje na ich polecenia, funkcjonariusze ostrzegają, że będą musieli użyć siły, aby wyprowadzić go z pojazdu. Chwilę później 35-latkek jest na zewnątrz autobusu, a policjanci skuwają go kajdankami.
Nagranie urywa się w momencie, kiedy mężczyzna zostaje podniesiony z chodnika i odprowadzony do radiowozu.

Pod postem z nagraniem szybko pojawiło się wiele komentarzy od zbulwersowanych internautów. Wielu podawało w wątpliwość zasadność użycia siły w stosunku do mężczyzny.

Sprawę z Jeleniej Góry skomentowała również Polska Policja.
- Przede wszystkim mężczyzna był poszukiwany - interwencja w związku ze zgłoszeniem kierowcy wobec mężczyzny pod wpływem alkoholu, który pomimo próśb kierowcy naruszał prawo, znieważył interweniujących funkcjonariuszy oraz groźbą próbował zmusić ich do odstąpienia od czynności - przekazała Polska Policja na Twitterze.

Zobacz także:

Zobacz także:

1. Pasażerowie pilnie poszukiwani. Kierowca zakażony, jeździł dużo tras
2. Reprezentanci Polski pokłócili się na Instagramie. Pyskówka jak z piaskownicy (FOTO)
3. Wideo - Cwaniak roku. Kierowca Audi znalazł sposób by ominąć kolejkę do świateł
4. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju
5. Wideo - Przerażający wypadek. Daewoo Matiz z impetem wbił się w osobowego opla. Ucierpiał również rowerzysta
6. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę

Gamingowy kombajn do gier - ASUS ROG ZEPHYRUS G14 TEST I RECENZJA!

Następny artykuł