Wypadek Chevy
Źródło: Reddit

Przerażające nagranie. Ten wypadek mógł skończyć się tragedią. Ta staruszka dosłownie oszukała śmierć

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Września 2020

Wypadki za udziałem pieszych są niestety plagą polskich dróg. Wyprzedzanie pojazdu, który dopiero zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, jest jednak totalną bezmyślnością i realnym problemem na publicznych drogach. To nagranie jest tego doskonałym przykładem. Ta kobieta dosłownie oszukała śmierć.

Wypadek, który mógł mieć koszmarny finał. O krok od tragedii. Ta kobieta może mówić o prawdziwym cudzie.

Każdy kierowca powinien wiedzieć, że musi bezwzględnie zwolnić przed przejściem dla pieszych. Nie można również wyprzedzać pojazdów na przejściach, a także bezpośrednio przed nimi.

W tym przypadku pewien kierowca całkowicie wyłączył swoje myślenie. Starsza Pani weszła na przejście, ponieważ jeden z kierujących ustąpił jej pierwszeństwa. Drugi kierowca poruszający się lewym pasem, nie był jednak tak uprzejmy.

Kierowco, już wkrótce istotne zmiany w przepisach. Ciężej będzie stracić swoje prawo jazdyKierowco, już wkrótce istotne zmiany w przepisach. Ciężej będzie stracić swoje prawo jazdyCzytaj dalej

Granatowy Chevrolet dosłownie przemknął przez pasy. Jedynie cud sprawił, że swoim lusterkiem zahaczył o przechodzącą jezdnią kobietę. Lusterko w momencie uderzenia się złożyło i to w głównej mierze dzięki temu, staruszka przeżyła ten wypadek.

To nagranie obrazuje jak poważnym problemem, jest wyprzedzanie na pasach. Mamy nadzieje, że w przyszłości będzie zdecydowanie mniej takich sytuacji.

Well, not run over, hit from r/IdiotsInCars

Zobacz także:

1. Kierowco, na horyzoncie rewolucyjna zmiana. Wyeliminuje problem nietrzeźwych kierujących

2. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

3. Wideo - Nietypowy sposób na okradanie samochodów. Kreatywność dzieci może zaskakiwać

4. Policjanci znaleźli w bagażniku dwie kobiety. Powód jest niedorzeczny

5. Przerażające nagranie z Grudziądza. Kierowca na podwójnym gazie potrącił młodą kobietę

Następny artykuł