Wypadek rondo Grudziądz
Źródło: Youtube

Przerażające nagranie z Grudziądza. Kierowca na podwójnym gazie potrącił młodą kobietę

Piotr DutkaPiotr Dutka
1 Września 2020

Kierowca osobowej Toyoty Avensis wsiadł za kółko kompletnie pijany. Tylko prawdziwy cud sprawił, że kobieta, którą potrącił na pasach, nie zginęła. 62-latek miał w organizmie aż 2,6 promila alkoholu. Dramatyczne nagranie z Grudziądza.

Kierowca pod wpływem alkoholu potrącił młodą kobietę. Ta sytuacja mogła skończyć się prawdziwym dramatem.

Oto dlaczego wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu powinno być surowo karane. Poniższe nagranie idealnie ukazuje, że oprócz faktu, że samemu można stać się ofiarą, można też zrobić krzywdę drugiej osobie. W najgorszym wypadku, nawet pozbawić życia.

Nagranie tego zdarzenia drogowego jest przerażające. Incydent miał miejsce w Grudziądzu na jednym z tamtejszych rond. 62-letni kierowca Toyoty Avensis był kompletnie pijany i nie był w stanie zapanować nad swoim pojazdem.

Wideo - Koszmarny wypadek. Osobowy Peugeot dosłownie wystrzelił w powietrzeWideo - Koszmarny wypadek. Osobowy Peugeot dosłownie wystrzelił w powietrzeCzytaj dalej

Przejeżdżając przez rondo zahaczył o krawężnik, wjechał na wyspkę rozdzielająca dwa pasy i ostatecznie potrącił młodą kobietę, która spokojnie przechodziła przez pasy.

Poszkodowana dziewczyna szybko trafiła do lokalnego szpitala. Na szczęście odniesione obrażenia były stosunkowo niewielkie i tego samego dnia, mogła wrócić do domu.

Funkcjonariusze obecni na miejscu zdarzenia przebadali kierowcę. Badania na obecność alkoholu wykazały aż 2,6 promila. Pijanego kierowcę pociągnięto do odpowiedzialności karnej. Grożą mu nawet 2 lata pozbawienia wolności.

Zobacz także:

1. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

2. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

3. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie prawdziwą bestią za niemal milion złotych

4. Wideo - Jak rozwalić dwa motocykle w ciągu kilku godzin? Ten mężczyzna udowadnia, że można

5. Policyjne statystyki dają do myślenia. Liczba ofiar wakacyjnych wypadków drogowych jest przerażająca

Następny artykuł