Policja zatrzymała Audi z kobietami w bagażniku
Źródło: zDrogi.pl

Policjanci znaleźli w bagażniku dwie kobiety. Powód jest niedorzeczny

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
26 Sierpnia 2020

Policja w Rypinie stanęła przed wyjątkowym problemem. Rutynowa kontrola zaskoczyła funkcjonariuszy. Zawartość bagażnika rodziła skojarzenia z gangsterskimi filmami.

W Rypinie w województwie kujawsko-pomorskim policjanci zatrzymali do kontroli osobowe Audi. Na początku mogło się wydawać, że będzie to jedna z wielu kontroli drogowych. Nic bardziej mylnego.
W samochodzie siedziało pięć osób, w tym dziecko bez fotelika. To właśnie szkrabem zainteresowali się policjanci.

Podczas kontroli na jaw wyszło jednak większe przewinienie. W bagażniku Audi znajdowały się... dwie kobiety. Pasażerowie nie widzieli jednak w tym nic złego i zaczęli awanturować się z policjantami, którzy nie pozwolili na dalszą jazdę w takich warunkach.

Policja nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyli zawartość bagażnika auta.

Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłWideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłCzytaj dalej

Policjanci z Rypina zatrzymali w miniony weekend osobowe Audi do kontroli. Pierwsze podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło dziecko, które jechało bez fotelika. W ramach dalszej kontroli mundurowi otworzyli bagażnik i znaleźli tam... dwie kobiety.

Za kierownicą siedział 28-letni mężczyzna. Okazało się, że podróżujący Audi wracali z wesela do Nowego Miasta Lubawskiego w województwie warmińsko-mazurskim. Ze względu na brak miejsca w aucie zaproponowano kobietom podróż w bagażniku.

Policja nakazała weselnikom zakończenie jazdy. Wywołało to oburzenie pasażerów, którzy byli agresywni i nie chcieli wykonać polecenia.

Interwencja funkcjonariuszy zakończyła się ukaraniem nieodpowiedzialnego kierowcy mandatem i punktami karnymi za przewożenie większej ilości pasażerów niż wskazane w dowodzie rejestracyjnym, a także za przewożenie dziecka bez fotelika. Ponadto wobec dwóch agresywnych pasażerów zostaną skierowane wnioski do sądu o ukaranie.

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą
2. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja
3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy
4. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy
5. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo
6. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

Następny artykuł