Wypadek/Zdjęcie ilustracyjne
Źródło: policja.pl

Koszmarny wypadek w Nowy Rok. Nietrzeźwy kierowca BMW doprowadził do śmierci 14-latka

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Stycznia 2021

Wypadek do którego doszło w noworoczne popołudnie dosłownie mrozi krew w żyłach. Kompletnie pijany kierowca osobowego BMW z impetem wjechał w inny pojazd. W wyniku potężnego zderzenia zginął 14-latek. Trzy osoby zostały ranne.

Wypadek, który zakończył się ogromnym dramatem. Pijany kierowca BMW wjechał w inny pojazd. Zginął 14-letni chłopiec.

Plaga nietrzeźwych kierowców na polskich drogach to niestety bardzo poważny problem w naszym kraju. Są oni odpowiedzialni za sporą ilość tragicznych wypadków na polskich drogach.

Do bardzo przerażającego zdarzenia doszło w Kaliszu w noworoczne popołudnie. Kompletnie pijany kierowca osobowego z wielką siłą wjechał w inny pojazd.

Według relacji portalu kalisz24.info.pl, 42-letni kierujący BMW nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i z impetem uderzył w samochód jadący przeciwległym pasem. Do tej wielkiej tragedii doszło na ulicy Piłsudskiego.

Wiadomo, że osobowym volkswagenem podróżowała czteroosobowa rodzina. Niestety, ale 14-letni chłopiec nie zdołał przeżyć tego przerażającego wypadku. Pomimo ogromnego wysiłku lekarzy jego życia nie udało się uratować. Zmarł kilka minut po 23 w Nowy Rok.

Polonez Caro na polskich tablicach jeździ po ulicach Chicago. Auto robi ogromną furoręPolonez Caro na polskich tablicach jeździ po ulicach Chicago. Auto robi ogromną furoręCzytaj dalej

Wiadomo również, że trzy inne osoby z osobowego Volkswagena trafiły do najbliższego szpitala.

Wypadek w Nowy Rok zakończył się gigantycznym dramatem. 14-letni chłopiec nie miał żadnych szans na przeżycie.

Badanie alkomatem przeprowadzone na miejscu dramatu wykazało, że sprawca miał w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Według nieoficjalnych informacji przekazanych przez portal Kalisz24INFO, sprawcą wypadku miał być właściciel jednej z lokalnych kaliskich szkół nauki jazdy.

Za spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego pod wpływem alkoholu grozi maksymalnie do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Kaliszinfo24.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł