ZDrogi.pl > Wideo > W ułamku sekundy wylądowała na jezdni. Skuterzystka miała ogromnego pecha
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:05

W ułamku sekundy wylądowała na jezdni. Skuterzystka miała ogromnego pecha

The Sun / Twitter
The Sun / Twitter

Niezwykle nietypowa, a zarazem niebezpieczna sytuacja została uchwycona w jednym z chińskich miast. Kobieta kierująca skuterem miała ogromnego pecha. W ułamku sekundy mogła stracić swoje życie.

Materiał wideo został zarejestrowany kilka dni temu w mieście Yulin w prowincji Guangxi w Chinach.

Rozjuszony byk z wielką siłą stratował kobietę czekającą na skrzyżowaniu. Moment zdarzenia zarejestrował inny zmotoryzowany.

Chwilę wcześniej zwierzę uciekło jednemu z dostawców żywności, w czasie gdy dostarczał on towar na jeden z lokalnych straganów. Nie od dziś wiadomo, że bydło jest popularnym środkiem transportu, który jest wykorzystywany przez mieszkańców Chin.

Jak się okazało, agresywny byk oprócz poszkodowanej skuterzystki zranił siedem przypadkowych osób.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Film przedstawia motorowerzystkę, która czeka na jednym ze skrzyżowań na możliwość kontynuowania dalszej jazdy. Nagle dochodzi do dramatycznego incydentu.

Na nagraniu widać, że rozjuszone zwierzę z uderza w nią z wielką siłą. Kobieta zostaje wyrzucona ze swojego skutera. Impet ataku był tak duży, że z jej głowy spadł kask.

Byk kontynuował swój szaleńczy rajd. Chwilę później demoluje witrynę sklepu. Na innym wideo dokładnie widać, że jeden z mężczyzn znajdujący się w środku schodzi mu z drogi. 

Ostatnia część materiału wideo pokazuje sytuacje, w której specjalny oddział policji drogowej Yuzhou otacza zwierzę za pomocą pojazdów, po czym otwiera ogień.

Funkcjonariusze przekazali lokalnym mediom, że siedem osób zostało zabranych do szpitala, Na szczęście ich obrażenia nie były zbyt poważne.

Trwa ustalanie dokładnych szczegółów tego koszmarnego zdarzenia.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl