ZDrogi.pl
The Sun / Twitter

The Sun / Twitter

W ułamku sekundy wylądowała na jezdni. Skuterzystka miała ogromnego pecha

11 Listopada 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Niezwykle nietypowa, a zarazem niebezpieczna sytuacja została uchwycona w jednym z chińskich miast. Kobieta kierująca skuterem miała ogromnego pecha. W ułamku sekundy mogła stracić swoje życie.

Materiał wideo został zarejestrowany kilka dni temu w mieście Yulin w prowincji Guangxi w Chinach.

Rozjuszony byk z wielką siłą stratował kobietę czekającą na skrzyżowaniu. Moment zdarzenia zarejestrował inny zmotoryzowany.

Chwilę wcześniej zwierzę uciekło jednemu z dostawców żywności, w czasie gdy dostarczał on towar na jeden z lokalnych straganów. Nie od dziś wiadomo, że bydło jest popularnym środkiem transportu, który jest wykorzystywany przez mieszkańców Chin.

Jak się okazało, agresywny byk oprócz poszkodowanej skuterzystki zranił siedem przypadkowych osób.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Youtube

Niespodziewany wybuch osobówki na autostradzie. Wszystko przez instalację LPG - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Film przedstawia motorowerzystkę, która czeka na jednym ze skrzyżowań na możliwość kontynuowania dalszej jazdy. Nagle dochodzi do dramatycznego incydentu.

Na nagraniu widać, że rozjuszone zwierzę z uderza w nią z wielką siłą. Kobieta zostaje wyrzucona ze swojego skutera. Impet ataku był tak duży, że z jej głowy spadł kask.

Byk kontynuował swój szaleńczy rajd. Chwilę później demoluje witrynę sklepu. Na innym wideo dokładnie widać, że jeden z mężczyzn znajdujący się w środku schodzi mu z drogi. 

Ostatnia część materiału wideo pokazuje sytuacje, w której specjalny oddział policji drogowej Yuzhou otacza zwierzę za pomocą pojazdów, po czym otwiera ogień.

Funkcjonariusze przekazali lokalnym mediom, że siedem osób zostało zabranych do szpitala, Na szczęście ich obrażenia nie były zbyt poważne.

Trwa ustalanie dokładnych szczegółów tego koszmarnego zdarzenia.

W 1982 roku skonstruowano prototyp poloneza z nadwoziem typu sedan - długo przed tym, nim opracowano doskonale znany wszystkim czyli model Atu. Samochód miał zastąpić przestarzałego Fiata 125p, ale przegrał z brakiem środków finansowych niezbędnych do dalszych prac nad konstrukcją pojazdu.
W 1982 roku skonstruowano prototyp poloneza z nadwoziem typu sedan - długo przed tym, nim opracowano doskonale znany wszystkim czyli model Atu. Samochód miał zastąpić przestarzałego Fiata 125p, ale przegrał z brakiem środków finansowych niezbędnych do dalszych prac nad konstrukcją pojazdu.
FSO Polonez to samochód osobowy produkowany przez Fabrykę Samochodów Osobowych w Warszawie od 3 maja 1978 roku do 22 kwietnia 2002 roku. Powstał jako następca Polskiego Fiata 125p, który był produkowany równolegle aż do 1991 roku. W trakcie prac przygotowano mnóstwo alternatywnych wariantów, które ostatecznie nie trafiły na taśmy montażowe.

Polonez, jakiego nie znaliście. Ostatnia pozycja to prawdziwe zaskoczenie - Galeria

Polonez to ostatni prawdziwie polski samochód. Jeszcze kilkanaście lat temu był codziennością na drogach - nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że jego losy mogły potoczyć się zupełnie inaczej.

Zobacz galerię >

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl;

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl
Piotr DutkaAutor

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie muscle cary również powodują u mnie szybsze bicie serca. Z wykształcenia Politolog. Aktualnie studiuje zarządzanie w Sporcie na Uniwersytecie Jagiellońskim. W szeroko pojętym pojęciu motoryzacji interesuje się motorsportem oraz nowoczesnymi technologiami

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Wideo

Kierowca Bolta wyrzucił niewidomą z samochodu. Nie chciał podróżować z psem

Czytaj więcej >
Kurier Amazona nie zauważył pociągu na przejeździe. Jego auto zostało przepołowione

Wideo

Kurier nie zauważył pociągu. Niewiele zostało z jego auta

Czytaj więcej >
Kierowca audi w ostatniej chwili uniknął zderzenia. Warto patrzeć we wsteczne lusterko

Wideo

Kierowca audi w porę zauważył pędzące za nim auto. Uciekł w ostatniej chwili

Czytaj więcej >
Policjanci obserwowali drogę z policyjnego drona. Ukarano ośmiu kierowców

Wideo

Policjanci z Bydgoszczy ukarali ośmiu kierowców. Wszystko dzięki dronowi - Wideo

Czytaj więcej >
Kierowca audi nie zatrzymał się przed przejściem. Niemal potrącił dziewczynkę

Wideo

O mały włos od tragedii. Kierowca Audi niemal potrącił dziewczynkę - Wideo

Czytaj więcej >
Kierowca audi próbował ominąć korek. Wybuchły mu opony

Wideo

Kierowca w Audi Q8 próbował ominąć korek. Stracił dwie opony - Wideo

Czytaj więcej >