ZDrogi.pl
KPP Ciechanów

KPP Ciechanów

W brawurowy sposób przywiózł ciężarną żonę do szpitala. Na alkomacie zabrakło skali

22 Października 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Skrajną nieodpowiedzialnością popisał się pewien mieszkaniec Mławy, który będąc w znacznym stanie nietrzeźwości, przywiózł swoją ciężarną żonę do szpitala. Mężczyzna wpadł w ręce policji przez jeden szczegół.

Niestety, ale nietrzeźwi kierowcy to wciąż istotny problem publicznych dróg. Ich skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie może prowadzić do wielu kuriozalnych, a co za tym idzie niebezpiecznych incydentów.

W dobitny sposób świadczy o tym poniższa sytuacja, która miała miejsce w czwartkowy wieczór 21 października na terenie Mazowsza.

Dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał niepokojące zgłoszenie o ujęciu nietrzeźwego kierowcy na terenie szpitala w Ciechanowie. Na miejsce wysłano patrol policji, który miał ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Porzuć swoje nudne kombi i graj za darmo o Super Mini!

Porzuć swoje nudne kombi i graj za darmo o Super Mini!

CZYTAJ DALEJ

Jak się okazało, 34-letni mieszkaniec Mławy kierujący samochodem marki Audi chciał odjechać z terenu szpitala, przejeżdżając przez podjazd SOR. W pewnej chwili zapytał ratowników medycznych, czy może z niego skorzystać.

To właśnie podczas rozmowy, ratownicy medyczni wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu. Nie pozwolili mężczyźnie odjechać i powiadomili policję.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna jest kompletnie pijany. Urządzenie zarejestrowało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Co gorsza, w rozmowie z policjantami zatrzymany mężczyzna poinformował, że przyjechał do szpitala wraz ze swoją ciężarną żoną. Okazało się, że pokonał kilkadziesiąt kilometrów, w stanie który mógł przyczynić się do niejednej tragedii.

 34-latek stracił prawo jazdy, a jego samochód został odholowany na policyjny parking. Bezmyślnemu kierowcy grozi bardzo surowa kara finansowa, zakaz prowadzenia pojazdów oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ciechanów

Fiat 126p jakiego nie znałeś. Poczciwy maluch miał wiele wcieleń. Oto najlepsze - Galeria

Slajd 1 z 11

Fiat 126p BIS - Wikipedia/Dawid Skwarczeński

Fiat 126p BIS

W 1985 roku przystąpiono do prac konstrukcyjnych nad głęboką modernizacją Polskiego Fiata 126p. Celem było zastosowanie silnika chłodzonego cieczą, zwiększenie bagażnika oraz zastosowanie nadwozia trzydrzwiowego. Samochód miał być przeznaczony przede wszystkim na eksport. Produkcja Fiata 126 BIS rozpoczęła się 23 kwietnia 1987 w zakładach FSM w Tychach i trwała do czasu uruchomienia w 1991 produkcji modelu Cinquecento.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl;

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl


Piotr DutkaAutor

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Na drogach

Bezmyślny kierujący niemal potrącił pieszego. Świetna reakcja innego kierowcy

Czytaj więcej >

Na drogach

Nietrzeźwy kierowca wjechał ciężarówką do rowu. Miał ponad 3 promile

Czytaj więcej >

Na drogach

Rozbił Audi A6 w wyniku poślizgu. Jego reakcja była zaskakująca

Czytaj więcej >

Na drogach

Nowe znaki drogowe na polskich ulicach. Zaciekawią jedną grupę kierowców

Czytaj więcej >

Na drogach

Kolizja podczas kierowania ruchem przez policjanta. Prosty błąd kierowcy fiata

Czytaj więcej >
Policjantki próbowały wrobić kierowcę w mandat? Bulwersujące nagranie

Na drogach

Policjantki chciały wymusić mandat? Jedna z nich użyła fałszywego nazwiska

Czytaj więcej >