ZDrogi.pl > Aktualności > Kolizja na autostradzie A4. Za kierownicą audi miała siedzieć Beata Szydło
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:04

Kolizja na autostradzie A4. Za kierownicą audi miała siedzieć Beata Szydło

Policja Małopolska
Policja.pl

W poniedziałek (18 października) rano na autostradzie A4 w pobliżu Wrocławia osobowy ford najechał na tył innego samochodu. Według nieoficjalnych informacji za kierownicą uderzonego audi siedziała europosłanka i była premier Beata Szydło.

Jak poinformował sierżant sztabowy Paweł Noga z biura prasowego wrocławskiej policji w rozmowie z TVN24.pl, w poniedziałek około godziny 7.30, na 159. kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia, doszło do zderzenia dwóch pojazdów - forda i audi.

Jak relacjonuje policjant, mężczyzna kierujący fordem nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył osobowego audi. W związku z tym kierowca został ukarany mandatem karnym. Żaden z uczestników zdarzenia nie ucierpiał. Zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Kierowcy byli trzeźwi. Jak podaje portal 24wroclaw.pl, powołując się na relacje świadków zdarzenia, za kierownicą audi siedziała europosłanka Beata Szydło.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Brak potwierdzenia, czy Beata Szydło rzeczywiście siedziała za kierownicą audi

Policja milczy na temat tożsamości uczestników kolizji. Nie potwierdza też, że brała w niej udział była premier i europosłanka.

- Fordem kierował mężczyzna, a audi prowadziła kobieta - przekazuje Łukasz Dutkowiak, rzecznik wrocławskiej policji. I dodaje, że uszkodzenia w audi były na tyle nieznaczne, że kierująca nim kobieta mogła kontynuować podróż.

TVN skontaktował się w tej sprawie z biurem poselskim Beaty Szydło w Oświęcimiu, ale pracownik przekazał, że nie jest upoważniony do przekazywania tego typu informacji.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: tvn24.pl

Powiązane