ZDrogi.pl > Aktualności > Siedem aut Tesli spłonęło - tragiczny pożar w salonie marki
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:50

Siedem aut Tesli spłonęło - tragiczny pożar w salonie marki

Tesla - pożar w salonie marki
YouTube: SYDSVENSKAN

Co najmniej siedem Tesli zostało zniszczonych w pożarze w Malmö w Szwecji.

Do incydentu doszło na początku tego tygodnia. Chociaż strażacy szybko przybyli na miejsce zdarzenia, nie byli w stanie uratować płonących aut. Na szczęście pożar udało się ugasić, zanim dotarły do ​​samego budynku.

Tesla. Czy to przypadek, że salon z elektrycznymi autami zapalił się już dwukrotnie?

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

W rozmowie z lokalnym mediami lider ratownictwa Magnus Köhlin powiedział, że trudno mu było uwierzyć, że pożar został wywołany przyczynami naturalnymi, co sugeruje, że pożar mógł zostać wzniecony celowo. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie pożaru.

Tesla. Pożar w salonie marki

Do okolicznych mieszkańców została wysłana wiadomość o niebezpiecznym dymie z pożaru. Należy bowiem pamiętać, że zawartość akumulatorów jest bardzo toksyczna.

Nagranie z miejsca zdarzenia pokazuje, że garstka pojazdów zniszczonych przez pożar to Tesla Model S i coś, co wygląda na co najmniej jeden Model 3.

Nikt nie został ranny.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy w salonie Tesli w Malmö wybuchł pożar.

Sklep i centrum serwisowe zapaliły się również w grudniu 2017 r. W tym przypadku uważa się, że pożar wybuchł wewnątrz samego budynku i zniszczył kilka modeli.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Powiązane