ZDrogi.pl > Wideo > Spektakularny wypadek w Pruszkowie. Za kierownicą siedział daltonista? - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:04

Spektakularny wypadek w Pruszkowie. Za kierownicą siedział daltonista? - Wideo

Kierowca wjechał na czerwonym i spowodował wypadek
YouTube: Adrpie...

Nie jest tajemnicą, że przejazd na czerwonym świetle, wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Jest to jedno z najpoważniejszych wykroczeń drogowych, które stwarza realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Nie bez powodu taryfikator kar jest w tym przypadku bardzo surowy. Na własnej skórze przekonał się o tym pewien kierujący, który w kuriozalny sposób zlekceważył obowiązujące przepisy. Pogrążyła go własna niecierpliwość.

Perspektywa, z jakiej zostało nagrane to wideo, nie pozwala stwierdzić, jak doszło do wypadku... ale można się domyślić, że sprawca chciał zdążyć na „późnym pomarańczowym”.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Spektakularny wypadek w Pruszkowie. Sprawca przejechał na czerwonym

Zachęcić mógł go do tego widok stojących samochodów, przed którymi „powinien zdążyć". Nie przewidział, że jeden z pozostałych pasów był pusty, a do skrzyżowania dojeżdżał inny kierowca. Doszło do kolizji, wskutek której auto niemal dachowało.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Żródło: Twitter/@FlasH_vikop