Samochód elektryczny
Źródło: Photo by Renault

Niemcy rewolucjonizują sprzedaż samochodów elektrycznych. Wymarzony pojazd otrzymasz za darmo

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Sierpnia 2020

Samochody elektryczne w dzisiejszych czasach są bardzo popularne. Dzisiejsze społeczeństwo chce być eko i nie chce truć doszczętnie naszej planety. Ludzie coraz częściej zwracają się ku pojazdom z napędem elektrycznym. Plusami tego typu rozwiązań są m.in. ekologia, dbałość o naszą planetę oraz oszczędność. Można powiedzieć, że oszczędność do kwadratu, ponieważ w Niemczech znaleziono sposób by jeszcze bardziej rozpropagować styl ECO.

Samochody elektryczne przejmą scenę motoryzacyjną? Czy to koniec silników spalinowych? Pojazdy elektryczne totalnie za darmo zamydlą oczy zwykłych obywateli?

Ludzie podążają za trendami. To stwierdzenie ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Bycie ekologicznym w ostatnich latach jest po prostu trendy. Na rewolucyjny pomysł, mający na celu zachęcenie ludzi do zakupu aut z napędem elektrycznym wpadli Niemcy.

Tamtejszy rząd planuje złożyć wszystkim chętnym, bardzo hojną ofertę. Do 6000 euro rabatu na nowy samochód elektryczny. Niemcy mogą rozłożyć swoją bardzo korzystną dotację, na co bardzo ciekawe, miesięczne spłaty leasingu.

Wideo - Koszmarny wypadek w warsztacie. Nie chciałbyś, żeby Ci fachowcy naprawiali twój samochódWideo - Koszmarny wypadek w warsztacie. Nie chciałbyś, żeby Ci fachowcy naprawiali twój samochódCzytaj dalej

Pewna znana w całym kraju grupa dealerska Autohaus Koenig mająca 50 salonów w całym kraju oferuje nowe Renault Zoe w 2-letniej dzierżawie. Uwaga łączny koszt ma wynieść 6000 euro.

Model Zoe jest bardzo ekonomicznym samochodem. Jego zasięg, 390 km jest bardzo przyzwoity, dzięki czemu popularność modelu zdecydowanie wzrasta. Najmocniejsza jednostka napędowa oferuje 135 KM. Jak na małego miejskiego elektryka nie jest źle.

Zobacz także:

1. Wideo - Cwaniak roku. Kierowca Audi znalazł sposób by ominąć kolejkę do świateł

2. Zamiast do Francji, ciężarówka zawiozła imigrantów w okolice Białej Podlaskiej

3. Spore wydatki senatorów na paliwo. Rekordziści wydają na ten cel prawdziwą fortunę

4. Ile paliwa nalewają dystrybutory? Sprawdzono czterech gigantów. Wyniki są zaskakujące

5. Przerażające nagranie. Motocyklista o krok od śmierci. Kierowca Lamborghini mógł doprowadzić do ogromnej tragedii

Następny artykuł