Lamborghini Alex CHoi
Źródło: Youtube

Przerażające nagranie. Motocyklista o krok od śmierci. Kierowca Lamborghini mógł doprowadzić do ogromnej tragedii

Piotr DutkaPiotr Dutka
28 Sierpnia 2020

Lamborghini, marka luksusowych samochodów, która od pokoleń elektryzuje sympatyków motoryzacji. Pewien mężczyzna postanowił podriftować sobie super maszyną i niemal doprowadził do strasznej tragedii. Wiele osób sądzi, że nagranie jest tak niewiarygodne, że to fake. Potwierdzamy, ta sytuacja miała miejsce naprawdę.

Lamborghini niemal doprowadziło do tragedii. Sytuacja jak z filmu akcji.

Zdarzenie przedstawione na nagraniu miało miejsce w 2018 roku, jednak teraz zyskuje na popularności. Popularny youtuber Alex Choi chciał popisać się efektownym driftem, wyjeżdżając z parkingowej zatoczki. Jego zachowanie doprowadziło prawie do wielkiej tragedii.

Wyjeżdżające Lamborghini w idealnym momencie zarzuciło tyłem, robiąc miejsce rozpędzonemu motocykliście. To prawdziwy cud, że Yamaha R1 z impetem nie uderzyła w luksusowy samochód.

Wideo - Kolejny efektowny przelot przez rondo. Koszmarny wypadek zakończony bolesnym lądowaniemWideo - Kolejny efektowny przelot przez rondo. Koszmarny wypadek zakończony bolesnym lądowaniemCzytaj dalej

Młody gwiazdor Youtube’a otrzymał soczystą ochrzan od dziewczyny motocyklisty, który prawie stracił swoje życie w wyniku tego incydentu. Alex Choi tłumaczył się, że nie widział Yamahy, bowiem ta znalazła się akurat w jego martwym polu.

Ta sytuacja mogłaby skończyć się dla niego prawdziwą katastrofą. Dziś, mężczyzna ma kanał, który śledzi ponad 658 tysięcy osób.

Zobacz także;

1. Powalające nagranie ze Śląska. Mężczyzna wysiadł z samochodu. To co zrobił później, przechodzi pojęcie

2. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

3. Kierowco, końcówkę wakacji mocno odczujesz w swoim portfelu. Paliwo może być droższe nawet o kilkadziesiąt groszy

4. Wideo - Zniszczył drogi jacht i samochód swojego szefa. Tak nie powinno się jeździć wózkiem widłowym

5. Policja otrzyma nowe uprawnienia. Właściciele samochodów nie będą zadowoleni

Następny artykuł