Wypadek Motocykla
Źródło: Youtube

Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista przeleciał nad samochodem. Był poszukiwany przez policję

Piotr DutkaPiotr Dutka
21 Sierpnia 2020

Wypadek widoczny na nagraniu mógł skończyć się gigantyczną tragedią. Motocyklista dosłownie przeleciał nad samochodem. Mężczyzna został zatrzymany przez policyjną grupę SPEED, ponieważ był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

Wypadek, który mógł skończyć się tragicznie. Mężczyzna przeleciał nad samochodem. Był poszukiwany przez policję.

Policjanci z elitarnej grupy SPEED zatrzymali motocyklistę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Wcześniej jednak brał udział w bardzo groźnym wypadku. Po zderzeniu z osobowym Daewoo 30-latek dosłownie przeleciał nad osobówką.

W czwartek 20 sierpnia policjanci z gorzowskiej grupy SPEED zostali wezwani do wypadku drogowego w miejscowości Łupów. Na miejscu okazało się, że doszło do kolizji samochodu osobowego oraz motocykla.

30-letnia kobieta kierująca Daewoo nie upewniła się, czy może bezpiecznie skręcać i wykonała manewr skrętu w lewą stronę. Wyprzedzał ją motocyklista, który później uderzył w bok pojazdu i dosłownie przez niego przeleciał.

Wideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem CorsąWideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem CorsąCzytaj dalej

Kierowca motocykla nie miał szans na uniknięcie zderzenia, wjechał w bok auta i przeleciał kilkanaście metrów – mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie.

Winna tego zdarzenia 30-letnia kobieta została ukarana mandatem. Większe problemy będzie mieć jednak motocyklista. Policjanci ustalili, że 33-latek nie powinien prowadzić, ponieważ ma sądowy zakaz. Okazało się jeszcze, że mężczyzna był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez niemieckie służby.

Funkcjonariusze sprawdzili także tablice rejestracyjne, które miał założone na motocyklu bmw. – Okazało się, że pochodzą od innego pojazdu – mówi podkom. Jaroszewicz.

Zobacz także;

1. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy

2. Wideo - Koszmarny wypadek. Przerażające dachowanie przy ponad 100 km/h

3. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

4. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja

5. Pasażer na gapę chciał pokonać niemiecką autostradę. Dostanie mandat za brak biletu

Następny artykuł