Wypadek z udziałem motocyklisty
Źródło: Youtube

Wideo - Tragiczny wypadek z udziałem dwóch motocyklistów. Uderzyli w samochód przy prędkości 150 km/h

Piotr DutkaPiotr Dutka
21 Sierpnia 2020

Wypadki w bardzo dużej ilości przypadków są spowodowane przez brawurę kierowców. Szczególnie kierujący jednośladami są narażeni na utratę życia oraz zdrowia. Ten przypadek idealnie obrazuje, jak niebezpieczne jest igranie ze swoim życiem.

Wypadek, który skończył się tragicznie. Dwóch motocyklistów z impetem wjechało w osobowego VW Golfa. Jeden z nich stracił swoje życie.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w Austrii, a dokładniej na drodze krajowej B56 w Styrii. Na nagraniu bardzo dobrze widać, że dwóch motocyklistów osiągnęło zawrotną prędkość powyżej 150 km/h.

Taka szybkość na ostrych zakrętach mogła okazać się śmiertelnie niebezpieczna. Mężczyźni strasznie ryzykowali, pędząc z taką prędkością. Jak się później okazało, brawurowa jazda zakończyła się tragicznie.

Na wideo bardzo dokładnie widać, że w pewnym momencie z drogi podporządkowanej wyjeżdża osobowy Volkswagen. Motocykliści jadący z ogromną prędkością, nie byli w stanie odpowiednio zareagować na wydarzenia na drodze.

Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista przeleciał nad samochodem. Był poszukiwany przez policjęWideo - Przerażający wypadek. Motocyklista przeleciał nad samochodem. Był poszukiwany przez policjęCzytaj dalej

W wyniku wypadku, życie stracił 24-latek, który jako pierwszy uderzył w VW Golfa. Autor filmu przeżył, ale doznał bardzo poważnych obrażeń.

Niech to nagranie będzie służyło ku przestrodze. Niektórzy sympatycy dwóch kółek powinno bardzo uważnie przeglądnąć poniższe nagranie, by uświadomić sobie, że drodze nie są nieśmiertelni.

Zobacz także:

1. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy

2. Wideo - Koszmarny wypadek. Przerażające dachowanie przy ponad 100 km/h

3. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

4. Wideo - Niemiec w BMW groził Polakowi niebezpiecznym narzędziem. Policja nie zareagowała na zgłoszenie

5. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł