Wypadek z udziałem motocyklisty
Źródło: Youtube

Wideo - Tragiczny wypadek z udziałem dwóch motocyklistów. Uderzyli w samochód przy prędkości 150 km/h

Piotr DutkaPiotr Dutka
21 Sierpnia 2020

Wypadki w bardzo dużej ilości przypadków są spowodowane przez brawurę kierowców. Szczególnie kierujący jednośladami są narażeni na utratę życia oraz zdrowia. Ten przypadek idealnie obrazuje, jak niebezpieczne jest igranie ze swoim życiem.

Wypadek, który skończył się tragicznie. Dwóch motocyklistów z impetem wjechało w osobowego VW Golfa. Jeden z nich stracił swoje życie.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w Austrii, a dokładniej na drodze krajowej B56 w Styrii. Na nagraniu bardzo dobrze widać, że dwóch motocyklistów osiągnęło zawrotną prędkość powyżej 150 km/h.

Taka szybkość na ostrych zakrętach mogła okazać się śmiertelnie niebezpieczna. Mężczyźni strasznie ryzykowali, pędząc z taką prędkością. Jak się później okazało, brawurowa jazda zakończyła się tragicznie.

Na wideo bardzo dokładnie widać, że w pewnym momencie z drogi podporządkowanej wyjeżdża osobowy Volkswagen. Motocykliści jadący z ogromną prędkością, nie byli w stanie odpowiednio zareagować na wydarzenia na drodze.

Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista przeleciał nad samochodem. Był poszukiwany przez policjęWideo - Przerażający wypadek. Motocyklista przeleciał nad samochodem. Był poszukiwany przez policjęCzytaj dalej

W wyniku wypadku, życie stracił 24-latek, który jako pierwszy uderzył w VW Golfa. Autor filmu przeżył, ale doznał bardzo poważnych obrażeń.

Przepraszamy, wideo nie jest już dostępne na serwisie Youtube.com

Niech to nagranie będzie służyło ku przestrodze. Niektórzy sympatycy dwóch kółek powinno bardzo uważnie przeglądnąć poniższe nagranie, by uświadomić sobie, że drodze nie są nieśmiertelni.

Zobacz także:

1. Dramat, leciał w powietrzu i nagle runął. Doszło do tragedii

2. Premier idzie na wojnę z kibicami? Stanowcze słowa szefa rządu, kazał fanom się zamknąć

3. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

4. Wideo - Niemiec w BMW groził Polakowi niebezpiecznym narzędziem. Policja nie zareagowała na zgłoszenie

6. Niesamowite wieści, Tomasz Komenda zdobył nową pracę u gwiazdora TVN. Poruszające, czym się zajmie

Następny artykuł