ZDrogi.pl > Wideo > Potrąciło ją auto. Wstała i poszła do kościoła - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:04

Potrąciło ją auto. Wstała i poszła do kościoła - Wideo

Potrącił ją samochód. Wstała i pobiegła na mszę
YouTube; Stop Chamstwu na Drodze

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w Warszawie, na skrzyżowaniu ulic Księdza Juliana Chrościckiego i Rybnickiej. W poniedziałek rano, około godziny 7, auto osobowe marki Skoda potrąciło kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych.

Całe zajście nagrała kamerka samochodowa zainstalowana w pojeździe, który zatrzymał się przed kobietą. Seniorka zaczęła przechodzić na drugą stronę (właściwie przebiegać), kompletnie nie zwracając uwagi na skodę fabię, która jechała z drugiej strony. Również kierującą srebrną osobówką nie zachowała należytej ostrożności i nie zauważyła pieszej.

Nie pomogły nawet sygnały jednego z kierowców, który zaczął trąbić, gdy zauważył, że może dojść do wypadku.

Kierująca skodą dopiero w ostatniej chwili rozpoczęła hamowanie i delikatnie odbiła kierownicą w prawo, ostatecznie uderzając w latarnię. Przebiegająca przez pasy kobieta uderzyła w drzwi od strony kierowcy.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Kobieta nie przejęła się całym zajściem i poszła na mszę

Choć zdarzenie wyglądało poważnie, to kobieta nie doznała żadnych obrażeń. Wstała, otrzepała się i poszła w kierunku kościoła. Jak informuje portal namasce.pl, starsza pani nie chciała czekać na karetkę, a przybyła na miejsce straż miejska nie mogła przekonać jej do wyjścia z kościoła.

Gdy na miejscu zjawiła się policja, kobiety nie udało się odnaleźć.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Żródło: Twitter/@FlasH_vikop